nekm zdar :)
 
 
Sobota, 08 Srp 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - MTB Jesenické kritérium 28.9.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 46:27 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 SKM Zlaté Hory A 1. 46:51 00:24 176
3. Petřík Zdeněk 80 3 LOKO Campagnolo Krnov B 1. 48:58 02:31 163
4. Sázel Patrik 93 4 TriBike Koala Stevens MTB A 2. 49:59 03:32 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 1. 50:25 03:58 140
6. Volík Marek 00 6 Force team Jeseník A 3. 50:40 04:13 130
7. Musila René 69 7 Sportakus D 1. 50:41 04:14 121
8. Hlásný Radek 85 8 Písařov B 2. 50:45 04:18 113
9. Grček Lubomír 89 9 DK Bikeshop Racing Team B 3. 46:35 -1x kolo 106
10. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 4. 46:42 -1x kolo 100
11. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 2. 42:08 -2x kolo 96
12. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 5. 42:09 -2x kolo 93
13. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 3. 42:10 -2x kolo 91
14. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 6. 42:30 -2x kolo 89
15. Havlíček Miroslav 92 10 TriBike Koala Stevens MTB A 4. 42:40 -2x kolo 87
16. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 2. 38:12 -3x kolo 85
17. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 2. 38:16 -3x kolo 84
18. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 4. 38:25 -3x kolo 83
19. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 3. 39:00 -3x kolo 82
20. Pokorný Roman 71 10 Opava C 5. 39:15 -3x kolo 81
21. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 4. 39:20 -3x kolo 80
22. Rupa Miroslav 63 10 CK Feso Petřvald D 5. 40:10 -3x kolo 79
23. Hrabal Libor 81 10 eSeNBáci B 7. 34:10 -4x kolo 78
24. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 34:30 -4x kolo 77
25. Sobala Petr 89 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 28:20 -5x kolo 76
26. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 6. 28:54 -5x kolo 75
27. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 7. 23:50 -6x kolo 74
28. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 9. 24:20 -6x kolo 73
29. Novák Jan 01 10 Force team Jeseník J 3. 24:30 -6x kolo 72
30. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 24:40 -6x kolo 71
31. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 2. 25:15 -6x kolo 70
32. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 11. 25:16 -6x kolo 69
33. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 8. 26:00 -6x kolo 68
34. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 9. 26:26 -6x kolo 67
35. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 6. 19:25 -7x kolo 66
36. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 7. 20:05 -7x kolo 65
37. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 12. 21:00 -7x kolo 64
38. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 13. 21:10 -7x kolo 63
39. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 14:59 -8x kolo 62
40. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 4. 15:20 -8x kolo 61
41. Hrdina Jiří 43 10 E 5. 18:07 -8x kolo 60
0. Beneš Pavel 71 10 Bikesport Uničov C 0. 00:00 -2787 0 DNF