nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 20 Kvě 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Jarní klasika 27.4.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 1:18:49 0 190
2. Satke Tomáš 89 2 IN-LIFE cycling team B 1. 1:18:49 0 176
3. Zatloukal Petr 77 3 C 1. 1:20:22 01:33 163
4. Petřík Zdeněk 80 4 LOKO Campagnolo Krnov B 2. 1:20:22 01:33 151
5. Mach Ondřej 97 5 RBB Invest A 1. 1:20:22 01:33 140
6. Bedeč Jan 98 6 Force team Jeseník A 2. 1:24:21 05:32 130
7. Vlček Pavel 90 7 IN-LIFE cycling team A 3. 1:24:21 05:32 121
8. Březina Tomáš 89 8 IN-LIFE cycling team B 3. 1:24:21 05:32 113
9. Chaloupka Petr 71 9 Cycloracing Olomouc C 2. 1:24:21 05:32 106
10. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc C 3. 1:25:00 06:11 100
11. Mlynář Zdeněk 75 10 -- C 4. 1:26:10 07:21 96
12. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 5. 1:26:10 07:21 93
13. Mikulenka Jaroslav 88 10 Fojtík Cycling B 4. 1:26:10 07:21 91
14. Domanský Libor 79 10 - C 6. 1:26:10 07:21 89
15. Bieniek Lukasz 88 10 B 5. 1:28:44 09:55 87
16. Bittner Ondřej 97 10 Smith Studio A 4. 1:28:44 09:55 85
17. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 1. 59:50 -1x kolo 84
18. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 7. 1:03:55 -1x kolo 83
19. Formánek Jan 99 10 Force team Jeseník A 5. 1:03:58 -1x kolo 82
20. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 2. 1:04:58 -1x kolo 81
21. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 6. 1:04:58 -1x kolo 80
22. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 1. 1:04:58 -1x kolo 79
23. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 2. 1:05:23 -1x kolo 78
24. Dřímal Radek 79 10 Force team Jeseník C 8. 1:06:02 -1x kolo 77
25. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 9. 1:08:00 -1x kolo 76
26. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 3. 1:08:00 -1x kolo 75
27. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 10. 1:08:00 -1x kolo 74
28. Kresta Lubomír 72 10 -- C 11. 1:08:10 -1x kolo 73
29. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 41:24 -2x kolo 72
30. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 4. 44:06 -2x kolo 71
0. Hvorecký Jan 80 10 ZhorTeam Vrbno B 0. 00:00 -4729 0 DNF
0. Kopecký Tomáš 80 10 ZhorTeam Vrbno B 0. 00:00 -4729 0 DNF