nekm zdar :)
 
 
Středa, 24 Čec 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské okruhy I 5.5.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 1:18:27 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 SKM Zlaté Hory A 1. 1:18:28 00:01 176
3. Zatloukal Petr 77 3 C 1. 1:18:29 00:02 163
4. Mach Ondřej 97 4 RBB Invest A 2. 1:18:30 00:03 151
5. Taraba Ondřej 00 5 Force team Jeseník A 3. 1:19:30 01:03 140
6. Bedeč Jan 98 6 Force team Jeseník A 4. 1:19:30 01:03 130
7. Mlynář Vlastimil 74 7 ACS Drak Vrbno C 2. 1:19:30 01:03 121
8. Pokorný Jiří 97 8 CK Příbram Fany Gastro A 5. 1:19:30 01:03 113
9. Matula Lukáš 92 9 skibikecentrum.cz A 6. 1:19:30 01:03 106
10. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 3. 1:19:30 01:03 100
11. Kalina Viktor 97 10 Force team Jeseník A 7. 1:19:30 01:03 96
12. Lipirski Rafal 80 10 Zarembskiteam B 1. 1:19:30 01:03 93
13. Napierala Daniel 93 10 A 8. 1:19:30 01:03 91
14. Mulik Bartolomiej 73 10 PCC Prudnik C 4. 1:19:50 01:23 89
15. Marcin Karol 87 10 Fiolka Trans Magenta B 2. 1:19:55 01:28 87
16. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 9. 1:20:06 01:39 85
17. Říman Jakub 00 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 10. 1:25:11 06:44 84
18. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 3. 1:25:11 06:44 83
19. Sekanina Petr 80 10 LOKO Campagnolo Krnov B 4. 1:25:11 06:44 82
20. Bienek Lukasz 88 10 B 5. 1:25:11 06:44 81
21. Kowalczyk Mariussz 63 10 SK Jiří Team Ostrava D 1. 1:25:11 06:44 80
22. Maciaš Tomasz 70 10 Elmar SK team C 5. 1:25:24 06:57 79
23. Šicha Martin 81 10 Open Cycling Academy B 6. 1:26:59 08:32 78
24. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 11. 1:27:02 08:35 77
25. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 12. 1:27:15 08:48 76
26. Zietek Dariusz 66 10 PCC Prudnik D 2. 1:31:28 13:01 75
27. Mrkva Jakub 78 10 C 6. 1:31:56 13:29 74
28. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 7. 1:31:56 13:29 73
29. Havliš František 65 10 SportComplex Břeclav D 3. 1:32:01 13:34 72
30. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 13. 1:32:07 13:40 71
31. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 4. 1:32:07 13:40 70
32. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 5. 1:32:07 13:40 69
33. Wojcik Henrik 75 10 C 7. 1:32:12 13:45 68
34. Novák Petr 73 10 Cyklo tým Horní Bludovice C 8. 1:32:14 13:47 67
35. Szabla Jaroslav 74 10 Mapei-Breg C 9. 1:32:14 13:47 66
36. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 1. 1:32:15 13:48 65
37. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 10. 1:32:16 13:49 64
38. Domanský Libor 79 10 - C 11. 1:32:16 13:49 63
39. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 8. 1:32:18 13:51 62
40. Zajac Piotr 66 10 Quest Road D 6. 1:33:39 15:12 61
41. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 9. 1:33:42 15:15 60
42. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 7. 1:34:14 15:47 59
43. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 2. 1:35:15 16:48 58
44. Sobala Petr 89 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 1:35:18 16:51 57
45. Banasiňski Waldemar 53 10 Club Browar Fortuna E 3. 1:35:40 17:13 56
46. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 11. 1:40:04 21:37 55
47. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 1:41:05 22:38 54
48. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 12. 1:13:17 -1x kolo 53
49. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 9. 1:13:18 -1x kolo 52
50. Smiglewicz Ryszard 57 10 NYSA Cycling Team E 4. 1:13:22 -1x kolo 51
51. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 13. 1:17:26 -1x kolo 50
52. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 14. 1:21:02 -1x kolo 50
53. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 1:05:30 -2x kolo 49
54. Krawiec Zdislaw 54 10 GTC Skalnik E 6. 1:21:21 -2x kolo 49
0. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 0. 00:00 -4707 0 DNF
0. Karmelita Tomáš 78 10 Cyklosport HF Opava C 0. 00:00 -4707 0 DNF
0. Formánek Jan 99 10 Force team Jeseník A 0. 00:00 -4707 0 DNF
0. Szenderski Andrzej 84 10 Fiolka Trans Magenta B 0. 00:00 -4707 0 DNF
0. Bráblík Michal 98 10 Force team Jeseník A 0. 00:00 -4707 0 DNF
0. Randkowski Leslaw 84 10 B 0. 00:00 -4707 0 DNF