nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 17 Říj 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské okruhy II 1.6.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 1:11:17 0 190
2. Petruš Jiří 96 2 Topforex Lapierre A 1. 1:11:19 00:02 176
3. Miela Tomasz 89 3 Strfa Sportu PL B 1. 1:11:20 00:03 163
4. Strupek Matyáš 97 4 SKM Zlaté Hory A 2. 1:12:19 01:02 151
5. Mach Ondřej 97 5 RBB Invest A 3. 1:16:04 04:47 140
6. Bedeč Jan 98 6 Force team Jeseník A 4. 1:16:49 05:32 130
7. Majdanicz Marek 04 7 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí KI 1. 1:16:50 05:33 121
8. Hauf Jan 99 8 Indigo Cycling RK A 5. 1:16:53 05:36 113
9. Lukeš Jan 04 9 Carla Kupkolo KI 2. 1:16:54 05:37 106
10. Husička Radim 04 10 TJ Sigma Hranice KI 3. 1:16:55 05:38 100
11. Hák Jakub 04 10 Jaroslav Kulhavý Cycling team KI 4. 1:16:56 05:39 96
12. Kalina Viktor 97 10 Force team Jeseník A 6. 1:16:58 05:41 93
13. Zátopek Jan 01 10 TJ Sigma Hranice J 2. 1:16:59 05:42 91
14. Mulik Bartolomiej 73 10 PCC Prudnik C 1. 1:17:02 05:45 89
15. Bukač Adam 03 10 Expres CZ Tufo Team Kolín KI 5. 1:17:03 05:46 87
16. Krupka Štěpán 03 10 Carla Kupkolo KI 6. 1:20:17 09:00 85
17. Hauf Jan 71 10 Indigo Cycling RK C 2. 1:20:23 09:06 84
18. Smejkal Miroslav 85 10 Cycling Brno B 2. 1:20:24 09:07 83
19. Kulhánek Jan 85 10 B 3. 1:20:43 09:26 82
20. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 3. 1:24:12 12:55 81
21. Kosek Kamil 89 10 B 4. 1:24:13 12:56 80
22. Syrko Adam 03 10 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí KI 7. 1:24:14 12:57 79
23. Zajíček Ondřej 03 10 TJ Uničov KI 8. 1:24:15 12:58 78
24. Formánek Jan 99 10 Force team Jeseník A 7. 1:24:18 13:01 77
25. Bittner Ondřej 97 10 Smith Studio A 8. 1:24:19 13:02 76
26. Bukač Roman 71 10 C 4. 1:24:20 13:03 75
27. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 5. 1:24:22 13:05 74
28. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 5. 1:24:23 13:06 73
29. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop B 6. 1:24:25 13:08 72
30. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 7. 1:32:11 20:54 71
31. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 8. 1:32:16 20:59 70
32. Vlček Miroslav 81 10 B 9. 1:32:22 21:05 69
33. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 6. 1:32:26 21:09 68
34. Buchta Marek 04 10 Force team Jeseník KI 9. 1:32:41 21:24 67
35. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 7. 1:33:49 22:32 66
36. Žiha Jakub 04 10 ACS Drak Vrbno KI 10. 1:35:44 24:27 65
37. Mizia Robert 75 10 NYSA Cycling Team C 8. 1:35:47 24:30 64
38. Szabla Jaroslav 74 10 Mapei-Breg C 9. 1:36:25 25:08 63
39. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 1. 1:39:56 28:39 62
40. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 10. 1:40:37 29:20 61
41. Fiálek David 04 10 ACS Drak Vrbno KI 11. 1:42:38 31:21 60
42. Zietek Dariusz 66 10 PCC Prudnik D 2. 58:01 -1x kolo 59
43. Krawiec Zdislaw 54 10 GTC Skalnik E 1. 1:00:00 -1x kolo 58
44. Smiglewicz Ryszard 57 10 NYSA Cycling Team E 2. 1:02:40 -1x kolo 57
45. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:22:11 -1x kolo 56
46. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 4. 1:22:15 -1x kolo 55
47. Doležal Karel 54 10 E 5. 1:23:24 -1x kolo 54