nekm zdar :)
 
 
Neděle, 25 Srp 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Buldočí časovka 16.6.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 24:31 0 190
2. Pokorný Jiří 97 2 CK Příbram Fany Gastro A 1. 24:58 00:27 176
3. Strupek Matyáš 97 3 SKM Zlaté Hory A 2. 25:45 01:14 163
4. Černý Petr 77 4 -- C 1. 25:50 01:19 151
5. Kalina Viktor 97 5 Force team Jeseník A 3. 27:03 02:32 140
6. Snášel Lubomír 81 6 C.S.C. Šumperk B 1. 27:07 02:36 130
7. Dvořák Radek 70 7 C.S.C. Šumperk C 2. 27:44 03:13 121
8. Mlynář Vlastimil 74 8 ACS Drak Vrbno C 3. 27:55 03:24 113
9. Linhart Tomáš 85 9 -- B 2. 28:00 03:29 106
10. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 4. 28:02 03:31 100
11. Čech Jan 02 10 HEAD PRO TEAM OPAVA J 2. 28:09 03:38 96
12. Bittner Ondřej 97 10 Smith Studio A 5. 28:13 03:42 93
13. Zajac Piotr 66 10 Quest Road D 1. 28:14 03:43 91
14. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 1. 28:19 03:48 89
15. Klíma Zdeněk 55 10 SGLD Brno E 2. 28:20 03:49 87
16. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 4. 28:24 03:53 85
17. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 5. 28:36 04:05 84
18. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 3. 28:43 04:12 83
19. Šmíd Pavel 62 10 D 2. 29:22 04:51 82
20. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 6. 29:30 04:59 81
21. Daníšek Vlastimil 55 10 Model bike team E 3. 29:52 05:21 80
22. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 4. 30:11 05:40 79
23. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 30:13 05:42 78
24. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 8. 30:37 06:06 77
25. Fouček Jiří 89 10 Buldoci Rapotín B 5. 30:47 06:16 76
26. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 4. 31:08 06:37 75
27. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 3. 31:12 06:41 74
28. Bártfay Pavel 61 10 Buldoci Rapotín D 4. 35:12 10:41 73
29. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 35:19 10:48 72
30. Golec Wieslaw 57 10 GK Gliwice E 6. 35:46 11:15 71
31. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 7. 36:47 12:16 70
32. Lasovský Roman 77 10 C 9. 11:29 -2x kolo 69
33. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 10. 11:58 -2x kolo 68
34. Uhliar Lukáš 97 10 Buldoci Rapotín A 6. 12:06 -2x kolo 67