nekm zdar :)
 
 
Pátek, 22 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Jamajka-Prix 23.6.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:29:00 0 190
2. Zatloukal Petr 77 2 C 1. 1:29:20 00:20 176
3. Mach Ondřej 97 3 RBB Invest A 2. 1:29:20 00:20 163
4. Holec Radek 99 4 Bikesport Team Mohelnice A 3. 1:29:25 00:25 151
5. Formánek Jan 99 5 Force team Jeseník A 4. 1:30:05 01:05 140
6. Čech Jan 02 6 HEAD PRO TEAM OPAVA J 1. 1:30:15 01:15 130
7. Daňhel Mojmír 64 7 Mountain Time.cz D 1. 1:30:28 01:28 121
8. Chaloupka Petr 71 8 Cycloracing Olomouc C 2. 1:30:42 01:42 113
9. Mlynář Vlastimil 74 9 ACS Drak Vrbno C 3. 1:32:16 03:16 106
10. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 5. 1:36:04 07:04 100
11. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 1. 1:15:01 -1x kolo 96
12. Wnek Mateusz 99 10 KTUKOL Glucholazy A 6. 1:15:01 -1x kolo 93
13. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 2. 1:15:01 -1x kolo 91
14. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 4. 1:18:15 -1x kolo 89
15. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 3. 1:18:15 -1x kolo 87
16. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 1. 1:18:15 -1x kolo 85
17. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 2. 1:19:27 -1x kolo 84
18. Mackowski Michal 01 10 KTUKOL Glucholazy J 2. 1:20:44 -1x kolo 83
19. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 5. 1:21:06 -1x kolo 82
20. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 6. 1:21:06 -1x kolo 81
21. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 2. 1:24:35 -1x kolo 80
22. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 3. 1:24:47 -1x kolo 79
23. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:38:49 -1x kolo 78
24. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 4. 1:47:46 -1x kolo 77
0. Kalina Viktor 97 10 Force team Jeseník A 0. 00:00 -5340 0 DNF
0. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 0. 00:00 -5340 0 DNF