nekm zdar :)
 
 
Úterý, 17 Zář 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - VC JVS Terezín 3.8.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:33:51 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 LOKO Campagnolo Krnov B 1. 1:34:02 00:11 176
3. Kalina Viktor 97 3 Force team Jeseník A 2. 1:34:42 00:51 163
4. Formánek Jan 99 4 Force team Jeseník A 3. 1:34:45 00:54 151
5. Chaloupka Petr 71 5 Cycloracing Olomouc C 1. 1:36:40 02:49 140
6. Trochta Libor 58 6 Cycloracing Olomouc E 1. 1:36:42 02:51 130
7. Mlynář Vlastimil 74 7 ACS Drak Vrbno C 2. 1:36:50 02:59 121
8. Daňhel Mojmír 64 8 Mountain Time.cz D 1. 1:37:22 03:31 113
9. Brokeš Rostislav 95 9 Force team Jeseník A 4. 1:37:42 03:51 106
10. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 5. 1:39:50 05:59 100
11. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 2. 1:39:52 06:01 96
12. Záhorec Stanislav 71 10 Fenix Ski Team Jeseník C 3. 1:39:55 06:04 93
13. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník A 6. 1:42:55 09:04 91
14. Kolář Martin 02 10 Force team Jeseník J 1. 1:42:55 09:04 89
15. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 4. 1:42:58 09:07 87
16. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 7. 1:34:10 -1x kolo 85
17. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 2. 1:34:12 -1x kolo 84 - 1x kolo
18. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 3. 1:34:16 -1x kolo 83 - 1x kolo
19. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 4. 1:05:12 -4x kolo 82
20. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:05:14 -4x kolo 81
21. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 3. 1:05:25 -4x kolo 80
22. Rupa Miroslav 63 10 CK Feso Petřvald D 3. 56:07 -5x kolo 79
23. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 4. 56:10 -5x kolo 78
24. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 5. 56:22 -5x kolo 77
25. Čech Jan 02 10 Head Bike TJ Opava J 2. 58:13 -5x kolo 76
26. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 4. 45:12 -6x kolo 75
27. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 5. 55:12 -6x kolo 74
28. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 6. 55:32 -6x kolo 73