nekm zdar :)
 
 
Úterý, 17 Zář 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Časovka Na Skřítek 10.8.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Homola Libor 73 1 Cycloracing Olomouc C 1. 24:00 0 190
2. Boháč Marcel 72 2 Tesaři Osík C 2. 24:24 00:24 176
3. Šváb Miroslav 76 3 Cycling Brno C 3. 24:35 00:35 163
4. Vespalec Ondřej 75 4 Silný tým Uničov C 4. 24:54 00:54 151
5. Stránský Jiří 85 5 KČC 1900 Litomyšl B 1. 24:54 00:54 140
6. Smrkta Ladislav 75 6 Cyklo team Kolárna C 5. 24:58 00:58 130
7. Janů Martin 74 7 Silný tým Uničov C 6. 25:09 01:09 121
8. Zatloukal Petr 77 8 C 7. 25:17 01:17 113
9. Vodička Václav 72 9 Cycling Brno C 8. 25:22 01:22 106
10. Petřík Zdeněk 80 10 LOKO Campagnolo Krnov B 2. 25:26 01:26 100
11. Stráník Josef 72 10 Tesaři Osík C 9. 25:35 01:35 96
12. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc C 10. 25:38 01:38 93
13. Černý Petr 77 10 KČC 1900 Litomyšl C 11. 25:51 01:51 91
14. Fojt Radova 70 10 Bikecentrum.eu C 12. 26:05 02:05 89
15. Mikulenka Jaroslav 88 10 Fojtík Cycling B 3. 26:11 02:11 87
16. Trochta Libor 58 10 Cycloracing Olomouc E 1. 26:16 02:16 85
17. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc D 1. 26:22 02:22 84
18. Wiedermann Filip 94 10 Cyklo team Kolárna A 1. 26:35 02:35 83
19. Vítek Tomáš 02 10 HEAD PRO TEAM OPAVA J 1. 26:57 02:57 82
20. Glanzner Dominik 02 10 - J 2. 27:15 03:15 81
21. Jílek František 71 10 KČC 1900 Litomyšl C 13. 27:16 03:16 80
22. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 4. 27:20 03:20 79
23. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 5. 27:30 03:30 78
24. Skřeček Robert 62 10 Cycling Brno D 2. 27:37 03:37 77
25. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 14. 27:39 03:39 76
26. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 2. 27:48 03:48 75
27. Řoutil Pavel 83 10 Cyklo team Kolárna B 6. 27:55 03:55 74
28. Procházka Vít 80 10 KČC 1900 Litomyšl B 7. 27:57 03:57 73
29. Vysocký Vladimír 58 10 Silný tým Uničov E 3. 28:05 04:05 72
30. Záhorec Stanislav 71 10 Fenix Ski Team Jeseník C 15. 28:20 04:20 71
31. Brokeš Rostislav 95 10 Force team Jeseník A 2. 28:21 04:21 70
32. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 3. 28:22 04:22 69
33. Novotný Radomír 69 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 3. 28:25 04:25 68
34. Klíma Zdeněk 55 10 KČC 1900 Litomyšl E 4. 28:30 04:30 67
35. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 5. 28:33 04:33 66
36. Baran Petr 60 10 SK Bag Bike Rubing D 4. 28:39 04:39 65
37. Krumpolc Jarek 71 10 Bikecentrum.eu C 16. 28:54 04:54 64
38. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 6. 28:54 04:54 63
39. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 5. 29:00 05:00 62
40. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 17. 29:03 05:03 61
41. Jílek Jakub 85 10 KČC 1900 Litomyšl B 8. 29:12 05:12 60
42. Domanský Martin 80 10 Cykloklub Stará Ves B 9. 29:21 05:21 59
43. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 10. 29:22 05:22 58
44. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 6. 29:28 05:28 57
45. Durák Lubomír 54 10 KČC 1900 Litomyšl E 7. 29:30 05:30 56
46. Hrubý Petr 67 10 C.S.C. Šumperk D 7. 29:37 05:37 55
47. Vejrosta Zbyňek 55 10 Pells Team E 8. 29:54 05:54 54
48. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 18. 29:57 05:57 53
49. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI E 9. 29:57 05:57 52
50. Vychodil Milan 58 10 Silný tým Uničov E 10. 30:08 06:08 51
51. Rot Karel 69 10 KČC 1900 Litomyšl D 8. 30:51 06:51 50
52. Polcer Michal 88 10 Silný tým Uničov B 11. 30:54 06:54 50
53. Kapl Martin 76 10 Cykloklub Stará Ves C 19. 30:59 06:59 49
54. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 20. 31:09 07:09 49
55. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 11. 31:18 07:18 48
56. Szczygiel Jacek 63 10 E 12. 32:03 08:03 48
57. Polcer Ferdinand 55 10 Silný tým Uničov E 13. 32:08 08:08 47
58. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk E 14. 32:11 08:11 47
59. Klawe Kvido 02 10 Bike 2000 J 3. 32:16 08:16 46
60. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 9. 32:16 08:16 46
61. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov E 15. 32:38 08:38 45
62. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 21. 32:57 08:57 45
63. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 10. 33:08 09:08 44
64. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 16. 33:11 09:11 44
65. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 22. 33:13 09:13 43
66. Ličman Karel 66 10 D 11. 33:26 09:26 43
67. Voráč Milan 58 10 E 17. 33:48 09:48 42
68. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 18. 34:07 10:07 42
69. Schulmeister Petr 51 10 CK Ayron E 19. 34:10 10:10 41
70. Lopaur Lubomír 56 10 E 20. 34:43 10:43 41
71. Polcer Jan 91 10 Silný tým Uničov A 4. 35:04 11:04 40
72. Zoubele Jiří 50 10 Cykloklub Stará Ves E 21. 35:32 11:32 40
73. Domanský Antonín 50 10 Cykloklub Stará Ves E 22. 36:35 12:35 39
74. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 23. 36:41 12:41 39
75. Macola František 75 10 HEAD PRO TEAM OPAVA C 23. 38:04 14:04 38
76. Rýznar Miroslav 53 10 CS Víno Karabina Šumperk E 24. 38:43 14:43 38
77. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 25. 40:12 16:12 37
78. Spousta František 94 10 A 5. 42:08 18:08 37
79. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 26. 43:03 19:03 36
80. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 27. 43:15 19:15 36
81. Mazel Alois 47 10 Cykloklub Kučera Znojmo E 28. 44:12 20:12 35
82. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 24. 48:39 24:39 35
83. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 29. 50:36 26:36 34