nekm zdar :)
 
 
Úterý, 17 Zář 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Cena Pradědu 31.8.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Urbášek Jan 94 1 TJ Uničov A 1. 1:26:20 0 190
2. Mach Ondřej 97 2 RBB Invest A 2. 1:26:20 0 176
3. Strupek Matyáš 97 4 SKM Zlaté Hory A 3. 1:27:45 01:25 163
4. Fiolka Marcin 87 3 - B 1. 1:27:45 01:25 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 LOKO Campagnolo Krnov B 2. 1:27:45 01:25 140
6. Zatloukal Petr 77 6 C 1. 1:28:10 01:50 130
7. Hauf Jan 99 7 Indigo Cycling RK A 4. 1:30:08 03:48 121
8. Formánek Jan 99 8 Force team Jeseník A 5. 1:30:08 03:48 113
9. Pac Pawel 89 9 - B 3. 1:31:50 05:30 106
10. Brokeš Rostislav 95 10 Force team Jeseník A 6. 1:31:50 05:30 100
11. Hauf Jan 71 10 Indigo Cycling RK C 2. 1:31:50 05:30 96
12. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 3. 1:31:50 05:30 93
13. Trochta Libor 58 10 Cycloracing Olomouc E 1. 1:31:50 05:30 91
14. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 4. 1:35:10 08:50 89
15. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 5. 1:35:10 08:50 87
16. Domanský Libor 79 10 - C 6. 1:35:10 08:50 85
17. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory A 7. 1:35:14 08:54 84
18. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 4. 1:36:45 10:25 83
19. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 1. 1:19:24 -1x kolo 82
20. Misina Andrzej 53 10 GK Gliwice E 2. 1:22:30 -1x kolo 81
21. Rupa Miroslav 63 10 CK Feso Petřvald D 2. 1:22:35 -1x kolo 80
22. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 7. 1:22:35 -1x kolo 79
23. Osladil Kamil 75 10 Force team Jeseník C 8. 1:24:32 -1x kolo 78
24. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 9. 1:26:10 -1x kolo 77
25. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 5. 1:26:10 -1x kolo 76
26. Vyleťal Jiří 81 10 B 6. 1:31:50 -1x kolo 75
27. Spousta František 94 10 TJ Uničov A 8. 1:42:29 -1x kolo 74
28. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 3. 1:49:50 -1x kolo 73
29. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 3. 1:50:00 -1x kolo 72
0. Kmínek Vojtěch 00 10 Favorit Brno A 0. 00:00 -5180 0 DNF
0. Semanyszin Zdislaw 47 10 GK Gliwice E 0. 00:00 -5180 0 DNF