nekm zdar :)
 
 
Středa, 08 Čec 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Křížová stezka 20.6.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Hartl Karel 77 1 Starbike.sk C 1. 1:40:38 0 190
2. Horák Domink 01 2 Rábkárna team A 1. 1:46:03 05:25 176
3. Svoboda Marian 03 3 UNIKOVO MTB TEAM J 1. 1:50:25 09:47 163
4. Hlásný Radek 85 4 Písařov B 1. 1:51:15 10:37 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 2. 1:53:01 12:23 140
6. Foltýs Jiří 76 6 TT Opava C 3. 1:54:31 13:53 130
7. Grček Lubomír 89 7 DK Bikeshop B 2. 1:54:55 14:17 121
8. Sobala Martin 84 8 Biketeam TJ Zlaté Hory B 3. 1:55:20 14:42 113
9. Jílek Martin 69 9 Cyklo Polák Šumperk D 1. 1:55:30 14:52 106
10. Spáčil Leopeold 59 10 MONDRAKER Racing team E 1. 1:57:22 16:44 100
11. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 1:59:53 19:15 96
12. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 2. 2:01:18 20:40 93
13. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 5. 2:02:40 22:02 91
14. Mádr Lukáš 03 10 SC Samotišky J 3. 2:05:10 24:32 89
15. Brachtl Adam 95 10 A 2. 2:05:47 25:09 87
16. Štepáník Bedřich 73 10 Force Fojtík Wilier C 6. 2:09:47 29:09 85
17. Sás Ladislav 72 10 SK Vyhlídka Štenberk C 7. 2:18:28 37:50 84
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 2:18:46 38:08 83
19. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 2. 2:25:39 45:01 82
20. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 2:27:10 46:32 81
21. Morávek Pavel 76 10 Renova Morávek C 8. 2:34:16 53:38 80
22. Vondruška Miroslav 69 10 . D 3. 2:35:52 55:14 79
23. Sojka Dariusz 72 10 Gogolin C 9. 2:40:52 1:00:14 78
24. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 4. 2:45:42 1:05:04 77
25. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 4. 2:57:10 1:16:32 76
26. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 5. 3:20:40 1:40:02 75
27. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 3:26:10 1:45:32 74
28. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 5. 3:40:03 1:59:25 73
0. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 0. 00:00 -6038 0 DNF
0. Rous Josef 78 10 UNIKOVO MTB TEAM C 0. 00:00 -6038 0 DNF
0. Barteska Samuel 98 10 Cyklosport HF Opava A 0. 00:00 -6038 0 DNF
0. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 0. 00:00 -6038 0 DNF