nekm zdar :)
 
 
Pátek, 05 Bře 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Čas-OFF-ka na Šerák 4.7.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Pardus TUFO Prostějov A 1. 38:28 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 Biketeam TJ Zlaté Hory A 2. 41:33 03:05 176
3. Satke Tomáš 89 3 IN-LIFE cycling team B 1. 42:12 03:44 163
4. Babiánek David 93 4 Cycloracing Olomouc A 3. 43:01 04:33 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 LOKO Campagnolo Krnov C 1. 43:43 05:15 140
6. Neset Jan 86 6 IN-LIFE cycling team B 2. 44:03 05:35 130
7. Kopecký Lukáš 78 7 Prestige Cycling Team C 2. 44:40 06:12 121
8. Smolski Kamil Adam 85 8 PCC Prudnik B 3. 44:51 06:23 113
9. Najser Tomáš 78 9 Bike One C 3. 44:57 06:29 106
10. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 4. 45:17 06:49 100
11. Kokeš Michal 85 10 NOVATOP Bike Team B 4. 45:32 07:04 96
12. Regec Vojtěch 82 10 UP Olomouc B 5. 45:52 07:24 93
13. Zemene Jakub 03 10 ETHIC SPORT CYCLING TEAM J 1. 45:57 07:29 91
14. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 6. 47:41 09:13 89
15. Maňur Antonín 89 10 Rýmařov B 7. 47:55 09:27 87
16. Skoumal Roman 03 10 Bikesport Team Mohelnice J 2. 48:12 09:44 85
17. Kohout Lukáš 95 10 TriBike Koala Stevens MTB A 4. 48:15 09:47 84
18. Miček Oldřich 58 10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 1. 48:23 09:55 83
19. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 8. 48:34 10:06 82
20. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 1. 48:37 10:09 81
21. Boček Jakub 87 10 NOVATOP Bike Team B 9. 49:02 10:34 80
22. Belt Kacper 97 10 MTB ELDAR SKIBIKE STRONIE A 5. 49:10 10:42 79
23. Doležal František 87 10 TriBike Koala Stevens MTB B 10. 49:26 10:58 78
24. Kočí Roman 65 10 Potštejn D 2. 49:32 11:04 77
25. Hanslián Filip 87 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM B 11. 49:43 11:15 76
26. Pietroň Filip 02 10 HEAD PRO TEAM OPAVA J 3. 49:48 11:20 75
27. Kočí Štěpán 02 10 ZPcyclo PROOFY Corratec team J 4. 50:05 11:37 74
28. Spáčil Leopeold 59 10 MONDRAKER Racing team E 2. 50:06 11:38 73
29. Rosmanit Michal 96 10 NOVATOP Bike Team A 6. 50:12 11:44 72
30. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 12. 50:28 12:00 71
31. Slavíček Petr 90 10 TriBike Koala Stevens MTB B 13. 50:33 12:05 70
32. Kohout Tomáš 70 10 KOLOFIX OLOMOUC D 3. 50:37 12:09 69
33. Nevrlý Lukáš 85 10 TriBike Koala Stevens MTB B 14. 50:40 12:12 68
34. Koryťák Radek 88 10 Jeseník B 15. 50:42 12:14 67
35. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 16. 50:58 12:30 66
36. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 5. 51:07 12:39 65
37. Beneš Pavel 86 10 PrajzskáPower B 17. 51:43 13:15 64
38. Daňhel Mojmír 64 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM D 4. 52:27 13:59 63
39. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 6. 52:41 14:13 62
40. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 7. 53:01 14:33 61
41. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli D 5. 53:28 15:00 60
42. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 8. 54:30 16:02 59
43. Havlíček Miroslav 92 10 TriBike Koala Stevens MTB A 7. 54:40 16:12 58
44. Hrabal Libor 81 10 Rýmařov B 18. 55:14 16:46 57
45. Beneš Daniel 81 10 PrajzskáPower B 19. 55:53 17:25 56
46. Jiroušek Jakub 87 10 CBS Red Star B 20. 56:06 17:38 55
47. Frkal Miroslav 56 10 NOVATOP Bike Team E 3. 56:08 17:40 54
48. Petruš st. Lubomír 63 10 Cykloteam Kolárna D 6. 56:54 18:26 53
49. Bednarek Piotr 03 10 KTUKOL Glucholazy J 5. 56:55 18:27 52
50. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci B 21. 57:48 19:20 51
51. Nedoma Jan 56 10 Štrof Team E 4. 58:05 19:37 50
52. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 5. 58:20 19:52 50
53. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 7. 58:34 20:06 49
54. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 8. 58:42 20:14 49
55. Vojtek Jiří 86 10 CBS Red Star B 22. 59:02 20:34 48
56. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 6. 59:18 20:50 48
57. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 9. 59:44 21:16 47
58. Staník Josef 69 10 Bikesport Uničov D 9. 1:00:13 21:45 47
59. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 23. 1:00:36 22:08 46
60. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník C 10. 1:01:35 23:07 46
61. Lasovský Jiří 91 10 Jeseník A 8. 1:01:41 23:13 45
62. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 10. 1:01:49 23:21 45
63. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 11. 1:02:03 23:35 44
64. Smolík Jiří 85 10 Jeseník B 24. 1:02:14 23:46 44
65. Hladil Milan 87 10 Šumperk B 25. 1:02:25 23:57 43
66. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov E 7. 1:03:40 25:12 43
67. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 11. 1:03:49 25:21 42
68. Muck Arnošt 59 10 2K Bike Club Odry E 8. 1:04:20 25:52 42
69. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 12. 1:05:03 26:35 41
70. Langer Jiří 79 10 SC Samotišky C 13. 1:05:26 26:58 41
71. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 26. 1:05:46 27:18 40
72. Petrásek Jan 86 10 Freiwaldau B 27. 1:06:12 27:44 40
73. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 28. 1:07:21 28:53 39
74. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 12. 1:07:24 28:56 39
75. Bauck Benjamin 03 10 Glucholazy J 6. 1:07:25 28:57 38
76. Tomečka Libor 62 10 Černé koně Černotín D 13. 1:07:40 29:12 38
77. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 14. 1:08:02 29:34 37
78. Skřivánek Michal 92 10 TFA Team Rohatec A 9. 1:08:15 29:47 37
79. Hlisnikovský Libor 82 10 Jeseník B 29. 1:09:26 30:58 36
80. Pobořil Lukáš 80 10 Force team Jeseník C 15. 1:13:30 35:02 36
81. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 30. 1:14:52 36:24 35
82. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 9. 1:16:16 37:48 35
83. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 10. 1:20:05 41:37 34
84. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 14. 1:23:11 44:43 34
85. Skokun Grzegorz 78 10 GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY C 16. 1:23:52 45:24 33
86. Uher Robert 84 10 Bělá pod Pradědem B 31. 1:29:20 50:52 33
87. Vlčko Michal 84 10 Jeseničtí Orli B 32. 1:30:01 51:33 32
88. Dubec Jiří 51 10 Zlaté Hory E 10. 1:35:45 57:17 32
89. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 11. 1:52:49 1:14:21 31
90. Hrdina Jiří 43 10 Jeseník E 12. 1:56:45 1:18:17 31
91. Kocourek David 79 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 17. 1:13:22 -1x kolo 30 OPEN
92. Heckel Alfréd 88 10 eSeNBáci B 33. 1:18:26 -1x kolo 30 OPEN
93. Hégr Zdeněk 63 10 Putanov D 15. 1:23:27 -1x kolo 30 OPEN
94. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 13. 1:43:20 -1x kolo 29 OPEN
0. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 0. 00:00 -2308 0 DNF
0. Waržara Lukasz 82 10 MTB ELDAR SKIBIKE STRONIE B 0. 00:00 -2308 0 DNF
0. Pučok Jiří 02 10 eSeNBáci J 0. 00:00 -2308 0 DNF