nekm zdar :)
 
 
Pátek, 14 Kvě 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Českopetrovická koolna 18.7.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Lávička Adam 02 1 Kross Bike Ranch team J 1. 1:48:08 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 Biketeam TJ Zlaté Hory A 1. 1:48:45 00:37 176
3. Procházka Jakub 96 3 Fort SMC Ústí nad Orlicí A 2. 1:49:27 01:19 163
4. Štolfa Štěpán 98 4 Pítrs bikes team A 3. 1:50:38 02:30 151
5. Kunert Dominik 02 5 Ostrava J 2. 1:52:19 04:11 140
6. Kopecký Lukáš 78 6 Prestige Cycling Team C 1. 1:52:23 04:15 130
7. Konrad Gola 02 7 Glucholazy J 3. 1:55:32 07:24 121
8. Svoboda Marian 03 8 UNIKOVO MTB TEAM J 4. 1:57:42 09:34 113
9. Morávek Roman 02 9 SK Špindl J 5. 1:58:02 09:54 106
10. Libra Mirek 89 10 NOVATOP Bike Team B 1. 1:59:55 11:47 100
11. Zedník Pavel 79 10 Cykloklub Dalečín C 2. 2:01:10 13:02 96
12. Kočí Jan 88 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 2. 2:01:58 13:50 93
13. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 3. 2:05:16 17:08 91
14. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn Šumperk D 1. 2:05:30 17:22 89
15. Kohout Lukáš 95 10 TriBike Koala Stevens MTB A 4. 2:05:36 17:28 87
16. Meier Lukáš 03 10 Ghost Team J 6. 2:05:48 17:40 85
17. Štepáník Bedřich 73 10 Force Fojtík Wilier C 3. 2:06:36 18:28 84
18. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 2. 2:06:49 18:41 83
19. Suchodol Jiří 92 10 Žamberk A 5. 2:07:02 18:54 82
20. Frencl Martin 90 10 Pítrs bikes team B 4. 2:07:24 19:16 81
21. Novák Patrik 92 10 Cyklo Polách a syn Šumperk A 6. 2:08:17 20:09 80
22. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 2:08:46 20:38 79
23. Kočí Roman 65 10 Potštejn D 3. 2:08:54 20:46 78
24. Slavíček Petr 90 10 TriBike Koala Stevens MTB B 5. 2:09:10 21:02 77
25. Mrkva Jakub 78 10 DK Bikeshop Racing Team C 5. 2:09:32 21:24 76
26. Kulhavý Tomáš 88 10 MONDRAKER Racing team B 6. 2:09:41 21:33 75
27. Kočí Štěpán 02 10 ZPcyclo PROOFY Corratec team J 7. 2:09:56 21:48 74
28. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 7. 2:10:03 21:55 73
29. Vtípil Radek 83 10 Ghost Team B 8. 2:10:08 22:00 72
30. Bukač Roman 71 10 Pardubice C 6. 2:12:58 24:50 71
31. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 9. 2:16:04 27:56 70
32. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 4. 2:17:03 28:55 69
33. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:20:42 32:34 68
34. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 5. 2:26:33 38:25 67
35. Mamiňák Jan 01 10 Rokytnice v Orlických horách A 7. 2:27:11 39:03 66
36. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 7. 2:27:58 39:50 65
37. Novotný Radek 70 10 OCK Osík D 6. 2:29:54 41:46 64
38. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 8. 2:33:49 45:41 63
39. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 8. 2:33:58 45:50 62
40. Kulhavý Miroslav 67 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT D 7. 2:34:32 46:24 61
41. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 2:37:04 48:56 60
42. Čadil Pavel 80 10 TopLoziska.cz C 9. 2:37:35 49:27 59
43. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 2:37:57 49:49 58
44. Zezulka Petr 78 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT C 10. 2:40:50 52:42 57
45. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 11. 2:42:24 54:16 56
46. Smolík Jiří 85 10 Force team Jeseník B 11. 2:44:01 55:53 55
47. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 9. 2:46:34 58:26 54
48. Lux Tomáš 93 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí A 8. 2:47:23 59:15 53
49. Doleček Martin 73 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT C 12. 2:53:27 1:05:19 52
50. Frencl Ctibor 57 10 Pítrs bikes team E 2. 2:56:11 1:08:03 51
51. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 12. 3:02:40 1:14:32 50
52. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 3. 3:09:45 1:21:37 50
53. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 10. 3:13:07 1:24:59 49
54. Hladil Milan 87 10 Šumperk B 13. 3:14:00 1:25:52 49
55. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 11. 3:25:26 1:37:18 48
56. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 9. 3:36:13 1:48:05 48
57. Michalička Patrik 03 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí J 9. 3:37:48 1:49:40 47
58. Pučok Jiří 02 10 eSeNBáci J 10. 3:53:47 2:05:39 47
59. Pučok Jiří 72 10 Jeseník C 13. 4:19:00 2:30:52 46
60. Langer Jiří 79 10 SC Samotišky C 14. 1:07:30 -2x kolo 46 OPEN
61. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 15. 1:07:45 -2x kolo 45 OPEN
62. Kudláček Boris 67 10 Ghost Team D 12. 1:22:17 -2x kolo 45 OPEN
63. Dubec Jiří 51 10 Zlaté Hory E 4. 1:34:40 -2x kolo 44 OPEN
0. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 0. 00:00 -6488 0 DNF
0. Bartoš Tomáš 85 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí B 0. 00:00 -6488 0 DNF
0. Mikulecký Pavel 91 10 CTB Brandýs nad Orlicí A 0. 00:00 -6488 0 DNF