nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 04 Bře 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - XC Hynčice pod Sušinou 26.7.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Fláma Tomáš 97 1 TS Bohemia A 1. 58:03 0 190
2. Macháč Josef 02 2 Cykloteam Kolárna J 1. 58:12 00:09 176
3. Strupek Matyáš 97 3 Biketeam TJ Zlaté Hory A 2. 58:42 00:39 163
4. Zemene Jakub 03 4 ETHIC SPORT CYCLING TEAM J 2. 1:01:55 03:52 151
5. Navařík Robert 96 5 NAVA Sport Velké Losiny A 3. 1:02:10 04:07 140
6. Hejtmánek Marek 97 6 SK Salith Suntex Šumperk A 4. 1:02:11 04:08 130
7. Tekula Hynek 99 7 DK Bikeshop Racing Team A 5. 1:03:55 05:52 121
8. Kraus Lukáš 03 8 Lázně Bělohrad J 3. 1:04:09 06:06 113
9. Neset Jan 86 9 IN-LIFE cycling team B 1. 1:04:40 06:37 106
10. Čapek Jan 85 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 2. 1:05:11 07:08 100
11. Hladiš David 95 10 Cykloteam Kolárna A 6. 1:06:11 08:08 96
12. Pastrnek Pavel 85 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 3. 1:06:25 08:22 93
13. Bureš štěpán 03 10 CK Morava J 4. 1:06:26 08:23 91
14. Kocourek František 83 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 4. 1:06:53 08:50 89
15. Novák Patrik 92 10 Cyklo Polách a syn Šumperk A 7. 1:08:06 10:03 87
16. Kočí Štěpán 02 10 ZPcyclo PROOFY Corratec team J 5. 1:08:38 10:35 85
17. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 5. 1:09:04 11:01 84
18. Kratina Tomáš 90 10 Business logic s.r.o. B 6. 1:09:13 11:10 83
19. Štindl Matěj 02 10 Moravec team J 6. 1:10:30 12:27 82
20. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 7. 1:10:43 12:40 81
21. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 8. 1:11:18 13:15 80
22. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 9. 1:11:49 13:46 79
23. Skoumal Roman 03 10 Bikesport Team Mohelnice J 7. 1:12:00 13:57 78
24. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 8. 1:12:18 14:15 77
25. Studýnka David 86 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 10. 1:14:26 16:23 76
26. Němec Patrik 90 10 Skunk Loštice B 11. 1:15:13 17:10 75
27. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 8. 1:17:27 19:24 74
28. Zbýňa Martin 89 10 Bohdíkov B 12. 1:19:51 21:48 73
29. Kukol Petr 88 10 B 13. 1:20:38 22:35 72
30. Smolík Jiří 85 10 Force team Jeseník B 14. 1:23:01 24:58 71
31. Škabrana Martin 01 10 Promotorsport A 9. 1:24:08 26:05 70
32. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk B 15. 1:07:33 -1x kolo 69
33. Vaszily Lumir 86 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 16. 1:08:05 -1x kolo 68
34. Ryšavý Vojtěch 94 10 A 10. 1:17:58 -1x kolo 67
0. Stryk Milan 85 10 Bikesport Team Mohelnice B 0. 00:00 -3483 0 DNF
0. Hájek Martin 87 10 Cykloteam Kolárna B 0. 00:00 -3483 0 DNF
0. Kovařík David 90 10 DK Bikeshop Racing Team B 0. 00:00 -3483 0 DNF
0. Javerník Tomáš 88 10 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 0. 00:00 -3483 0 DNF
0. Karafiát Petr 81 10 DK Bikeshop Racing Team B 0. 00:00 -3483 0 DNF