nekm zdar :)
 
 
Sobota, 03 Pro 2022
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - XC Hynčice pod Sušinou 26.7.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Bukovský Lukáš 77 1 DK Bikeshop Racing Team C 1. 46:58 0 110
2. Kopecký Lukáš 78 2 Prestige Cycling Team C 2. 48:40 01:42 100
3. Petřík Zdeněk 80 3 LOKO Campagnolo Krnov C 3. 49:25 02:27 91
4. Hrubý Petr 67 4 SK Salith Suntex Šumperk D 1. 49:48 02:50 83
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 4. 50:21 03:23 77
6. Navařík st. Robert 69 6 NAVA Sport Velké Losiny D 2. 51:14 04:16 71
7. Plánička Robert 76 7 Bikesport Team Mohelnice C 5. 51:25 04:27 67
8. Tyráček Martin 73 8 Moolbike team C 6. 51:42 04:44 64
9. Beneš Pavel 71 9 Bikesport Uničov C 7. 51:43 04:45 62
10. Šindelář Jan 76 10 HEAD PRO TEAM OPAVA C 8. 52:00 05:02 61
11. Kohout Tomáš 70 10 KOLOFIX OLOMOUC D 3. 52:15 05:17 60
12. Prstek Michal 75 10 Smash Gym Olomouc C 9. 52:46 05:48 59
13. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 10. 54:12 07:14 58
13. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 4. 54:12 07:14 58
15. Tesařík Michal 79 10 Cykloteam Kolárna C 11. 54:34 07:36 56
16. Kočí Roman 65 10 Potštejn D 5. 54:48 07:50 55
17. Bartoš Martin 79 10 Bikesport Team Mohelnice C 12. 55:26 08:28 54
18. Koukol Tomáš 79 10 C 13. 56:20 09:22 53
19. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 14. 56:31 09:33 52
20. Spáčil Leopeold 59 10 MONDRAKER Racing team E 1. 56:45 09:47 51
21. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 6. 56:58 10:00 50
22. Opletal Vladimír 64 10 Short Bike Academy Opletal D 7. 57:38 10:40 49
23. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 15. 58:12 11:14 48
24. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov D 8. 58:23 11:25 47
25. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 9. 59:36 12:38 46
26. Petrovský Marek 72 10 Promotorsport C 16. 59:48 12:50 45
27. Harlender Michal 72 10 Cykloteam Kolárna C 17. 59:53 12:55 44
28. Adamů Pavel 66 10 Fitko Jeseník D 10. 1:00:23 13:25 43
29. Daňhel Mojmír 64 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM D 11. 1:01:12 14:14 42
30. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:01:20 14:22 41
31. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 12. 1:01:45 14:47 40
32. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 13. 1:05:18 18:20 39
33. Jáně Vladimír 68 10 Bludov D 14. 1:05:34 18:36 38
34. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 18. 1:06:50 19:52 37
35. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 1:07:35 20:37 36
36. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 19. 1:08:06 21:08 35
37. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 20. 1:09:40 22:42 34
38. Kukula Zdeněk 50 10 Cykloteam Kolárna E 4. 1:10:49 23:51 33
39. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 15. 1:10:56 23:58 32
40. Peškar Josef 60 10 Bikesport Uničov E 5. 1:13:43 26:45 31
41. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 6. 1:14:30 27:32 30
42. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 7. 1:25:16 38:18 29
43. Prstek Michal 2. 75 10 Smash Gym Olomouc C 21. 1:25:27 38:29 28
44. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 8. 1:47:05 1:00:07 27
45. Hemala Libor 78 10 Promotorsport C 22. 1:08:30 -1x kolo 26