nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 04 Bře 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - O cenu Rapotína 9.8.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Fláma Tomáš 97 1 TS Bohemia A 1. 1:04:19 0 190
2. Hekele Emil 77 2 Zekof TEAM C 1. 1:05:58 01:39 176
3. Navařík Robert 96 3 NAVA Sport Velké Losiny A 2. 1:06:40 02:21 163
4. Kunert Dominik 02 4 TriBike Koala Stevens MTB J 1. 1:07:50 03:31 151
5. Hladiš David 95 5 Cykloteam Kolárna A 3. 1:08:42 04:23 140
5. Hejtmánek Marek 97 6 SK Salith Suntex Šumperk A 3. 1:08:42 04:23 140
7. Petřík Zdeněk 80 7 LOKO Campagnolo Krnov C 2. 1:09:36 05:17 121
8. Kopecký Lukáš 78 8 Prestige Cycling Team C 3. 1:09:37 05:18 113
9. Svoboda Marian 03 9 UNIKOVO MTB TEAM J 2. 1:09:50 05:31 106
10. Kočí Jan 88 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 1. 1:10:08 05:49 100
11. Smolski Kamil Adam 85 10 PCC Prudnik B 2. 1:10:34 06:15 96
12. Pytel Piotr 01 10 WKK Pfleidere Wierosyow A 5. 1:11:49 07:30 93
13. Novák Patrik 92 10 Cyklo Polách a syn Šumperk A 6. 1:11:55 07:36 91
14. Navařík st. Robert 69 10 NAVA Sport Velké Losiny D 1. 1:12:03 07:44 89
15. Plánička Robert 76 10 Bikesport Team Mohelnice C 4. 1:12:13 07:54 87
16. Hrubý Petr 67 10 SK Salith Suntex Šumperk D 2. 1:12:15 07:56 85
17. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 5. 1:12:24 08:05 84
18. Kohout Lukáš 95 10 TriBike Koala Stevens MTB A 7. 1:12:25 08:06 83
19. Záhorec Stanislav 71 10 Fitko Jeseník C 6. 1:12:28 08:09 82
20. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 7. 1:12:33 08:14 81
21. Bureš štěpán 03 10 CK Morava J 3. 1:12:36 08:17 80
22. Stryk Milan 85 10 Bikesport Team Mohelnice B 3. 1:14:25 10:06 79
23. Skoumal Roman 03 10 Bikesport Team Mohelnice J 4. 1:14:41 10:22 78
24. Kohout Tomáš 70 10 KOLOFIX OLOMOUC D 3. 1:15:52 11:33 77
25. Gola Konrád 02 10 RK Aluminium bike team J 5. 1:15:53 11:34 76
26. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 4. 1:16:27 12:08 75
27. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 5. 1:16:28 12:09 74
28. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 6. 1:16:34 12:15 73
29. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:16:45 12:26 72
30. Beneš Pavel 71 10 Bikesport Uničov C 8. 1:17:40 13:21 71
31. Kočí Roman 65 10 Potštejn D 4. 1:17:53 13:34 70
32. Bukač Roman 71 10 Pardubice C 9. 1:18:16 13:57 69
33. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 8. 1:18:19 14:00 68
34. Kostka Tomáš 74 10 Sporton Šumperk C 10. 1:19:10 14:51 67
35. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 5. 1:19:23 15:04 66
36. Němec Patrik 90 10 Skunk Loštice B 8. 1:19:46 15:27 65
37. Štepáník Bedřich 73 10 Force Fojtík Wilier C 11. 1:19:53 15:34 64
38. Mervart Martin 77 10 C 12. 1:20:04 15:45 63
39. Zbýňa Martin 89 10 Bohdíkov B 9. 1:20:10 15:51 62
40. Slavíček Petr 90 10 TriBike Koala Stevens MTB B 10. 1:21:13 16:54 61
41. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 13. 1:21:19 17:00 60
42. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 14. 1:21:24 17:05 59
43. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 6. 1:21:42 17:23 58
44. Novotný Tomáš 75 10 Šumperk C 15. 1:22:01 17:42 57
45. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 16. 1:22:06 17:47 56
46. Vítámvás Zbyněk 73 10 C 17. 1:22:08 17:49 55
47. Lacina Vojtěch 03 10 Ostrava J 6. 1:22:27 18:08 54
48. Hrubý Petr 94 10 Coarse Cycling Team A 9. 1:22:39 18:20 53
49. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov D 7. 1:22:58 18:39 52
50. Hrabal Libor 81 10 Rýmařov B 11. 1:24:20 20:01 51
51. Daňhel Mojmír 64 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM D 8. 1:24:22 20:03 50
52. Rous Josef 78 10 UNIKOVO MTB TEAM C 18. 1:24:28 20:09 50
53. Rokicki Pawel 03 10 PCC Prudnik J 7. 1:24:32 20:13 49
54. Rosmanit Aleš 71 10 Bike Team Opava C 19. 1:24:33 20:14 49
55. Vandlík Petr 84 10 Vandlíci B 12. 1:25:18 20:59 48
56. Koryťák Radek 88 10 Jeseník B 13. 1:25:20 21:01 48
57. Petrovský Marek 72 10 Promotorsport C 20. 1:25:28 21:09 47
58. Ryšavý David 75 10 Bikesport Team Mohelnice C 21. 1:28:42 24:23 47
59. Smolík Jiří 85 10 Force team Jeseník B 14. 1:30:00 25:41 46
60. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 22. 1:30:58 26:39 46
61. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 9. 1:32:31 28:12 45
62. Albrecht Karel 67 10 D 10. 1:33:14 28:55 45
63. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk B 15. 1:33:41 29:22 44
64. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 16. 1:33:50 29:31 44
65. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 23. 1:33:51 29:32 43
66. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 24. 1:33:53 29:34 43
67. Doskočil Miloš 74 10 Sporton Šumperk C 25. 1:34:21 30:02 42
68. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 26. 1:35:16 30:57 42
69. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 11. 1:36:20 32:01 41
70. Hladil Milan 87 10 Šumperk B 17. 1:36:49 32:30 41
71. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 27. 1:38:53 34:34 40
72. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 12. 1:39:04 34:45 40
73. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 13. 1:39:34 35:15 39
74. Jáně Vladimír 68 10 Bludov D 14. 1:41:55 37:36 39
75. Vondruška Miroslav 69 10 - D 15. 1:43:24 39:05 38
76. Slavíček Vít 94 10 TriBike Koala Stevens MTB A 10. 1:43:32 39:13 38
77. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 18. 1:43:39 39:20 37
78. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 19. 1:45:20 41:01 37
79. Brandýs Roman 63 10 Cykloteam Kolárna D 16. 1:46:19 42:00 36
80. Ryšavý Vojtěch 94 10 Šumperk A 11. 1:46:39 42:20 36
81. Vondruška Martin 79 10 Bludov C 28. 1:55:04 50:45 35
82. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 17. 2:05:28 1:01:09 35
0. Holý David 99 10 A 0. 00:00 -3859 0 DNF
0. Petráš Radomír 68 10 Rapotín D 0. 00:00 -3859 0 DNF
0. Zemene Jakub 03 10 ETHIC SPORT CYCLING TEAM J 0. 00:00 -3859 0 DNF