nekm zdar :)
 
 
Sobota, 03 Pro 2022
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Zlatohorská magistrála 5.9.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 Biketeam TJ Zlaté Hory A 1. 1:38:38 0 190
2. Neset Jan 86 2 IN-LIFE cycling team B 1. 1:47:08 08:30 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 Prestige Cycling Team C 1. 1:47:13 08:35 163
4. Hlásný Radek 85 4 Písařov B 2. 1:51:59 13:21 151
5. Novák Patrik 92 5 Cyklo Polách a syn Šumperk A 2. 1:52:04 13:26 140
6. Halfar Martin 89 6 eSeNBáci B 3. 1:54:26 15:48 130
7. Záhorec Stanislav 71 7 Fitko Jeseník C 2. 1:55:56 17:18 121
8. Jílek Martin 69 8 Cyklo Polách a syn Šumperk D 1. 1:56:11 17:33 113
9. Rosmanit Michal 96 9 NOVATOP Bike Team A 3. 1:56:37 17:59 106
10. Kohout Lukáš 95 10 TriBike Koala Stevens MTB A 4. 1:57:30 18:52 100
11. Štepáník Bedřich 73 10 Force Fojtík Wilier C 3. 1:57:49 19:11 96
12. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 4. 1:58:25 19:47 93
13. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 2. 2:00:32 21:54 91
14. Daňhel Mojmír 64 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM D 3. 2:01:43 23:05 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 2:02:08 23:30 87
16. Novák Michael 92 10 A 5. 2:02:29 23:51 85
17. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 5. 2:04:25 25:47 84
18. Slavíček Petr 90 10 TriBike Koala Stevens MTB B 6. 2:05:55 27:17 83
19. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:07:35 28:57 82
19. Rosmanit Aleš 71 10 Bike Team Opava C 5. 2:07:35 28:57 82
21. Neumann Boris 68 10 Jeseničtí Orli D 4. 2:09:18 30:40 80
22. Doležal František 87 10 TriBike Koala Stevens MTB B 7. 2:11:36 32:58 79
23. Plhak Ondřej 87 10 LineTeam B 8. 2:14:21 35:43 78
24. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 9. 2:16:25 37:47 77
25. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 5. 2:17:16 38:38 76
26. Musil Ondřej 86 10 B 10. 2:17:23 38:45 75
27. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 6. 2:19:33 40:55 74
28. Steuer Radovan 64 10 HEAD PRO TEAM OPAVA D 7. 2:20:58 42:20 73
29. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 2:21:08 42:30 72
30. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 6. 2:25:58 47:20 71
31. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 7. 2:26:19 47:41 70
32. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 2:28:27 49:49 69
33. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 8. 2:30:16 51:38 68
34. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 9. 2:30:28 51:50 67
35. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 10. 2:32:22 53:44 66
36. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 9. 2:33:18 54:40 65
37. Štěch Jakub 92 10 A 6. 2:40:41 1:02:03 64
38. Sojka Marek 74 10 GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY C 10. 2:45:18 1:06:40 63
39. Žák Jan 80 10 LineTeam C 11. 2:49:02 1:10:24 62
40. Heckel Alfréd 88 10 eSeNBáci B 11. 2:49:25 1:10:47 61
41. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 12. 2:49:37 1:10:59 60
42. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice A 7. 2:50:36 1:11:58 59
43. Haberland Jack 69 10 Cyklo Pozořice D 11. 2:54:45 1:16:07 58
44. Musil Vladimír 59 10 E 3. 2:54:50 1:16:12 57
45. Fuchs Vladimír 54 10 E 4. 2:55:09 1:16:31 56
46. Novotný rené 67 10 D 12. 2:55:27 1:16:49 55
47. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 13. 2:58:51 1:20:13 54
48. Nečas Miroslav 74 10 C 12. 57:09 -1x kolo 53 20 km
49. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 13. 1:01:01 -1x kolo 52 20 km
50. Langer Jiří 79 10 SC Samotišky C 14. 1:02:27 -1x kolo 51 20 km
51. Kremser Jakub 00 10 Danda tým A 8. 1:02:40 -1x kolo 50 20 km
52. Rous Josef 78 10 UNIKOVO MTB TEAM C 15. 1:05:33 -1x kolo 50 20 km
53. Terber Miroslav 62 10 Danda tým D 14. 1:09:13 -1x kolo 49 20 km
54. Vondruška Martin 79 10 C 16. 1:10:30 -1x kolo 49 20 km
55. Kremser Kamil 70 10 Danda tým D 15. 1:10:39 -1x kolo 48 20 km
56. Hanslik Jan 67 10 Alcatraz D 16. 1:12:52 -1x kolo 48 20 km
57. Holý David 99 57 TriBike Koala Stevens MTB A 9. 1:15:49 -1x kolo 47 20 km
58. Horák Pavel 68 10 Alcatraz D 17. 1:18:08 -1x kolo 47 20 km
59. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 5. 1:19:36 -1x kolo 46 20 km
60. Tomaštík Petr 71 10 Danda tým C 17. 1:22:27 -1x kolo 46 20 km
61. Onderka Petr 69 10 Danda tým D 18. 1:22:34 -1x kolo 45 20 km
62. Dubec Jiří 51 10 Zlaté Hory E 6. 1:30:32 -1x kolo 45 20 km
63. Ščerba Karel 56 10 E 7. 1:31:41 -1x kolo 44 20 km
64. Moravec Tomáš 80 10 Danda tým C 18. 1:37:33 -1x kolo 44 20 km
0. Černota Radim 75 10 Hup na kolo C 0. 00:00 -5918 0 DNF
0. Rupa Miroslav 63 10 Force team Jeseník D 0. 00:00 -5918 0 DNF