nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 28 Kvě 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Buldočí časovka 22.6.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kajnar Tomáš 78 1 Nutrend Specialized B 1. 25:18 0 190
2. Chaloupka Petr 71 3 Cycloracing Olomouc C 1. 25:36 00:18 176
3. Janů Martin 74 5 Silný tým Uničov C 2. 25:39 00:21 163
4. Vašíček Pavel 78 6 Cycloracing Olomouc B 2. 25:40 00:22 151
5. Chuděj Marek 72 7 Cycloracing Olomouc C 3. 25:53 00:35 140
6. Strupek Matyáš 97 8 Pardus TUFO Prostějov M 1. 26:28 01:10 130
7. Petřík Zdeněk 80 9 CPV Krnov B 3. 26:32 01:14 121
8. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 1. 26:37 01:19 113
9. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 2. 26:51 01:33 106
10. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 3. 27:13 01:55 100
11. Zajac Bartosz 91 2 ACT Polska A 1. 27:20 02:02 96
12. Pokorný Jiří 97 10 Biketeam Kola Kaňkovský M 2. 27:28 02:10 93
13. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 4. 27:28 02:10 91
14. Zajac Piotr 66 10 ACT Polska C 4. 27:34 02:16 89
15. Petr Josef 61 10 Petr team D 4. 27:42 02:24 87
16. Večeř Martin 92 10 TNF BIKE TEAM A 2. 27:53 02:35 85
17. Valigura Jiří 98 10 TJ Uničov M 3. 28:06 02:48 84
18. Macoun Marian 96 10 Cyklo Polách a syn M 4. 28:21 03:03 83
19. Bednarský Vojtěch 97 10 TNF BIKE TEAM M 5. 28:46 03:28 82
20. Kmínek Vojtěch 00 10 ACS Drak Vrbno M 6. 28:47 03:29 81
21. Fláma Tomáš 97 10 Ekofarma Křížov M 7. 28:52 03:34 80
22. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 5. 28:54 03:36 79
23. Slaný Pavel 88 4 Jeseničtí Orli A 3. 29:01 03:43 78
24. Kucharik Petr 66 10 Silný tým Uničov C 5. 29:01 03:43 77
25. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 6. 29:13 03:55 76
26. Domanský Libor 79 10 Břežany II B 5. 29:16 03:58 75
27. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 4. 29:21 04:03 74
28. Podešva Pavel 49 10 Duko Rýmařov E 1. 29:24 04:06 73
29. Švec Luděk 78 10 Duko Rýmařov B 6. 29:30 04:12 72
30. Šopík Vítězslav 76 10 Duko Rýmařov B 7. 29:40 04:22 71
31. Petr Lukáš 87 10 Petr team A 5. 29:41 04:23 70
32. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 8. 29:48 04:30 69
33. Macháček Luděk 72 10 Duko Rýmařov C 6. 29:52 04:34 68
34. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM A 6. 30:06 04:48 67
35. Sadil Michal 75 10 Parapety RS B 8. 30:08 04:50 66
36. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 7. 30:15 04:57 65
37. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 7. 30:18 05:00 64
38. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 9. 30:31 05:13 63
39. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 8. 30:33 05:15 62
40. Koníček Jiří 64 10 Silný tým Uničov D 9. 30:43 05:25 61
41. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 10. 31:01 05:43 60
42. Vyčítal Bohuslav 74 12 C 8. 31:32 06:14 59
43. Pezda Miloslav 58 10 D 11. 31:34 06:16 58
44. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 31:42 06:24 57
45. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 2. 31:45 06:27 56
46. Raida Ivo 55 12 eSeNBáci D 12. 31:51 06:33 55
47. Bártfay Pavel 61 10 Buldoci Rapotín D 13. 32:23 07:05 54
48. Komárek Bedřich 53 10 E 3. 33:03 07:45 53
0. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 0. 00:00 -1518 0
0. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 0. 00:00 -1518 0
0. Machotka Karel 73 10 Yogi Racing Ostrava C 0. 00:00 -1518 0
0. Petruš Lubomír 90 10 BKCP Power Plus A 0. 00:00 -1518 0