nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - O cenu Rapotína 10.8.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kubelka Petr 95 1 SK Tessuti Žamberk A 1. 1:02:42 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 2 Pells Team B 1. 1:02:45 00:03 176
3. Kouřil Martin 75 3 Fitko Jeseník B 2. 1:03:27 00:45 163
4. Pokorný Jiří 97 4 Biketeam Kola Kaňkovský M 1. 1:05:49 03:07 151
5. Laštůvka David 97 5 Cyklo team Kolárna M 2. 1:07:05 04:23 140
6. Horák Filip 96 6 Bikesport Team Mohelnice M 3. 1:07:06 04:24 130
7. Kopecký Lukáš 78 7 HARTMAN CZ B 3. 1:08:10 05:28 121
8. Fláma Miroslav 93 8 Bikesport Uničov A 2. 1:08:16 05:34 113
9. Plánička Robert 76 9 Bikesport Team Mohelnice B 4. 1:08:37 05:55 106
10. Čmakal František 77 10 Cyklo Polách a syn B 5. 1:08:47 06:05 100
11. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 6. 1:09:55 07:13 96
12. Fláma Tomáš 97 10 Ekofarma Křížov M 4. 1:10:32 07:50 93
13. Bednarský Vojtěch 97 10 TNF BIKE TEAM M 5. 1:11:05 08:23 91
14. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:11:21 08:39 89
15. Mádr Jiří 91 10 SK Salith Suntex Šumperk A 3. 1:11:26 08:44 87
16. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:11:49 09:07 85
17. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 8. 1:12:00 09:18 84
18. Hejtmánek Marek 97 10 SK Salith Suntex Šumperk M 6. 1:12:37 09:55 83
19. Trojek Karel 81 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 9. 1:13:07 10:25 82
20. Spáčil Leopeold 59 10 D 2. 1:13:52 11:10 81
21. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 10. 1:14:11 11:29 80
22. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 1. 1:14:37 11:55 79
23. Bittner Ondřej 97 10 SK Salith Suntex Šumperk M 7. 1:15:08 12:26 78
24. Fišnar Jiří 76 10 B 11. 1:15:32 12:50 77
25. Čihalík Martin 91 10 Cyklo team Kolárna A 4. 1:15:45 13:03 76
26. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 5. 1:15:48 13:06 75
27. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník D 3. 1:15:57 13:15 74
28. Kostka Tomáš 74 10 Credo Team C 2. 1:16:18 13:36 73
29. Tomášek Michal 70 10 Credo Team C 3. 1:17:11 14:29 72
30. Slaný Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 6. 1:17:19 14:37 71
31. Beneš Pavel 71 10 C 4. 1:17:20 14:38 70
32. Gargulák Petr 91 10 Sportakus A 7. 1:18:06 15:24 69
33. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 5. 1:18:09 15:27 68
34. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 4. 1:18:29 15:47 67
35. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 8. 1:18:41 15:59 66
36. Musila René 69 10 Sportakus C 6. 1:18:48 16:06 65
37. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 7. 1:19:06 16:24 64
38. Kavrentzis Konstantin 81 10 Cyklo Polách a syn B 12. 1:19:12 16:30 63
39. Staník Josef 69 10 Bikesport Uničov C 8. 1:19:52 17:10 62
40. Staněk Karel 76 10 B 13. 1:19:57 17:15 61
41. Opletal Vladimír 64 10 Cyklo team Kolárna D 5. 1:20:06 17:24 60
42. Hejtmánek Miloš 63 10 AZ - Ekotherm Šumperk D 6. 1:20:19 17:37 59
43. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 8. 1:21:00 18:18 58
44. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov C 9. 1:23:10 20:28 57
45. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 14. 1:23:37 20:55 56
46. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 7. 1:23:38 20:56 55
47. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 1. 1:24:40 21:58 54
48. Bruckner Ivan 49 10 Credo Team E 2. 1:25:31 22:49 53
49. König Marek 88 10 A 9. 1:27:50 25:08 52
50. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 10. 1:28:54 26:12 51
51. Vašíček Petr 91 10 C.A.C. Šumperk A 10. 1:29:31 26:49 50
52. Hynek Vladimír 58 10 D 8. 1:29:49 27:07 50
53. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 11. 1:30:28 27:46 49
54. Dostál Ondřej 77 10 B 15. 1:30:30 27:48 49
55. Hlavsa Jan 88 10 A 11. 1:31:39 28:57 48
56. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 12. 1:32:25 29:43 48
57. Sadil Michal 75 10 Parapety RS B 16. 1:33:49 31:07 47
58. Doležel Jaromír 70 10 C 13. 1:34:06 31:24 47
59. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 14. 1:36:04 33:22 46
60. Zubatý Roman 70 10 SC Samotišky C 15. 1:36:31 33:49 46
61. Škop Vladimír 54 10 E 3. 1:37:09 34:27 45
62. Kvasnica Jan 96 10 M 9. 1:37:27 34:45 45
63. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 9. 1:40:10 37:28 44
64. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 17. 1:41:42 39:00 44
65. Mádr René 71 10 SK Salith Suntex Šumperk C 16. 1:42:39 39:57 43
66. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 17. 1:45:20 42:38 43
67. Adamík Jiří 61 10 Credo Team D 10. 1:45:35 42:53 42
68. Chudada Tomáš 73 10 SC Samotišky C 18. 1:46:58 44:16 42
69. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 1:50:15 47:33 41
70. Keprt Jan 54 10 E 5. 2:04:28 1:01:46 41