nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská Magistrála 20.9.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kouřil Martin 75 1 Fitko Jeseník B 1. 1:46:43 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 CPV Krnov B 2. 1:47:45 01:02 176
3. Majkut Petr 71 3 PMBIKE C 1. 1:53:02 06:19 163
4. Vychodil Tomáš 76 4 Biketeam TJ Zlaté Hory B 3. 1:54:45 08:02 151
5. Kouřil Jiří 55 5 Fitko Jeseník D 1. 1:56:56 10:13 140
6. Horáček Radim 90 6 Cyklosport Chropyně A 1. 1:57:19 10:36 130
7. Sýkora Pavel 77 7 Bike One B 4. 1:57:27 10:44 121
8. Knotek Ondřej 90 8 eSeNBáci A 2. 1:57:33 10:50 113
9. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 2. 1:57:34 10:51 106
10. Machalický Milan 61 9 Cycloracing Olomouc D 2. 1:57:38 10:55 100
11. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 3. 1:58:16 11:33 96
12. Křivánek Josef 79 10 B 5. 1:58:16 11:33 93
13. Musila René 69 10 Sportakus C 4. 1:58:16 11:33 91
14. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 3. 1:58:19 11:36 89
15. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 3. 1:59:06 12:23 87
16. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 6. 2:00:59 14:16 85
17. Gargulák Michal 66 10 Sportakus C 5. 2:02:20 15:37 84
18. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 2:09:30 22:47 83
19. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 2:10:03 23:20 82
20. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 5. 2:10:03 23:20 81
21. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 7. 2:10:12 23:29 80
22. Sobala Martin 84 10 Cyklo TJ Písečná B 7. 2:12:12 25:29 79
23. Hvorecký Jan 80 10 ZhorTeam Vrbno B 8. 2:12:14 25:31 78
24. Koryťák Radek 88 10 A 4. 2:13:07 26:24 77
25. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 9. 2:13:09 26:26 76
26. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 6. 2:13:20 26:37 75
27. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 8. 2:13:20 26:37 74
28. Gargulák Petr 91 10 Sportakus A 5. 2:14:24 27:41 73
29. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 9. 2:15:47 29:04 72
30. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 1. 2:15:51 29:08 71
31. Bruckner Ivan 49 10 Credo Team E 2. 2:16:03 29:20 70
32. Rosmanit Aleš 71 10 C 10. 2:16:53 30:10 69
33. Svačina Luděk 64 10 D 7. 2:16:53 30:10 68
34. Adámek František 70 10 C 11. 2:18:17 31:34 67
35. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 12. 2:20:15 33:32 66
36. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín B 10. 2:20:56 34:13 65
37. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 11. 2:27:51 41:08 64
38. Šorma Ivan 46 10 E 3. 2:28:15 41:32 63
39. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 13. 2:28:16 41:33 62
40. Štoudek David 69 10 C 14. 2:29:17 42:34 61
41. Matoušek Tibor 69 10 C 15. 2:29:26 42:43 60
42. Frand Petr 89 10 A 6. 2:30:17 43:34 59
43. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci A 7. 2:30:53 44:10 58
44. Lichý Jan 87 10 A 8. 2:31:54 45:11 57
45. Pilař Jakub 87 10 Novatop Lapierre A 9. 2:34:17 47:34 56
46. Dubolov Jiří 81 10 B 12. 2:35:47 49:04 55
47. Mohyla Kamil 77 10 B 13. 2:36:28 49:45 54
48. Řehák Karel 67 10 Brnobikersband C 16. 2:36:44 50:01 53
49. Rosmanit Michal 96 10 A 10. 2:37:03 50:20 52
50. Blaťák Petr 95 10 A 11. 2:37:32 50:49 51
51. Haberland Jack 69 10 Prison Brno C 17. 2:38:30 51:47 50
52. Vjater Lukáš 83 10 B 14. 2:38:30 51:47 50
53. Černil Tomáš 81 10 B 15. 2:38:48 52:05 49
54. Mezuláník Lubor 64 10 D 8. 2:43:20 56:37 49
55. Šimek Miroslav 68 10 Sportakus C 18. 2:43:23 56:40 48
56. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 19. 2:43:40 56:57 48
57. Štván Ondřej 86 10 Cyklo TJ Písečná A 12. 2:44:03 57:20 47
58. Nešpor Oldřich 59 10 Jeseničtí Orli D 9. 2:47:07 1:00:24 47
59. Kvasnica Jan 96 10 Sportakus A 13. 2:47:50 1:01:07 46
60. Mlčoch Ondřej 79 10 B 16. 2:48:53 1:02:10 46
61. Schiesser Karel 74 10 C 20. 2:49:16 1:02:33 45
62. Čech Ondřej 76 10 B 17. 2:49:19 1:02:36 45
63. Ferenčák Marek 70 10 C 21. 2:51:28 1:04:45 44
64. Švrčina Miroslav 75 10 B 18. 2:55:17 1:08:34 44
65. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 22. 2:55:21 1:08:38 43
66. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 4. 2:55:58 1:09:15 43
67. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 3:03:31 1:16:48 42
68. Skotnica Josef 52 10 E 6. 3:08:25 1:21:42 42
69. Hanulák Jakub 90 10 A 14. 3:08:31 1:21:48 41
70. Borik Tomáš 68 10 C 23. 3:15:59 1:29:16 41
71. Nováček Jan 74 10 eSeNBáci C 24. 3:36:20 1:49:37 40
72. Špiller Marek 74 10 Bikestyle Opava C 25. 58:40 -1x kolo 40 20 km
73. Fiala Radim 95 10 Novatop Lapierre A 15. 58:41 -1x kolo 39 20 km
74. Kamarád Ladislav 70 10 C 26. 1:03:42 -1x kolo 39 20 km
75. Musila Petr 95 10 A 16. 1:09:32 -1x kolo 38 20 km
76. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 27. 1:10:42 -1x kolo 38 20 km
77. Bajgar Lukáš 83 10 B 19. 1:12:47 -1x kolo 37 20 km
78. Lesák Marek 75 10 B 20. 1:13:55 -1x kolo 37 20 km
79. Schneider Jiří 67 10 C 28. 1:18:51 -1x kolo 36 20 km
80. Quis Pavel 72 10 C 29. 1:18:56 -1x kolo 36 20 km
81. Ščerba Karel 56 10 D 10. 1:24:45 -1x kolo 35 20 km
82. Nevosad Jindřich 62 10 D 11. 1:28:55 -1x kolo 35 20 km
83. Wolf Petr 67 10 Brnobikersband C 30. 1:29:27 -1x kolo 34 20 km
84. Musila Patrik 72 10 MAAP C 31. 1:32:14 -1x kolo 34 20 km
85. Galac Ivo 63 10 D 12. 2:47:38 -1x kolo 33 20 km