nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Cena Trispolu – jarní klasika 25.4.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Bucháček Tomáš 80 1 PSK Whirpool B 1. 1:49:44 0 190
2. Čer Tomáš 83 2 Bikestyle Opava B 2. 1:49:55 00:11 176
3. Matula Tomáš 90 3 KCK Force Zlín A 1. 1:49:55 00:11 163
4. Fierla Ondřej 90 4 Team Forman Cinelli A 2. 1:49:55 00:11 151
5. Nevídal Ondřej 93 5 A 3. 1:50:23 00:39 140
6. Brokeš Rostislav 95 6 Team Forman Cinelli A 4. 1:50:32 00:48 130
7. Petruš Lubomír 90 7 ETHIC SPORT A 5. 1:50:32 00:48 121
8. Bartoszek Damian 80 8 Legia Corattec B 3. 1:50:32 00:48 113
9. Swaczyna Petr 85 9 CK Feso Petřvald B 4. 1:50:32 00:48 106
10. Klášterka Tomáš 70 10 CK Continental Frenštát I. C 1. 1:50:32 00:48 100
11. Jagier Mateusz 90 10 Polska Gliwice A 6. 1:50:32 00:48 96
12. Bittner Jakub 90 10 IN-LIFE cycling team A 7. 1:50:32 00:48 93
13. Hrachovina Eduard 90 10 Team Forman Cinelli A 8. 1:53:21 03:37 91
14. Trachtulec Petr 98 10 CK Feso Petřvald M 1. 1:53:21 03:37 89
15. Satke Tomáš 89 10 Bikecentrum Olomouc A 9. 1:53:21 03:37 87
16. Švehla Miloslav 70 10 Bike Sport Opava C 2. 1:53:21 03:37 85
17. Domagala Patryk 90 10 Legia Corattec A 10. 1:53:21 03:37 84
18. Dužík Josef 90 10 A Bike Club Ostrava A 11. 1:53:21 03:37 83
19. Javorek Petr 80 10 www.masazprozeny.cz B 5. 1:53:21 03:37 82
20. Zajíc Libor 70 10 SportComplex Břeclav C 3. 1:53:21 03:37 81
21. Odvárka Ivo 70 10 KCK Force Zlín C 4. 1:53:21 03:37 80
22. Prokeš Stanislav 68 10 Prokesteam o.s. C 5. 1:53:21 03:37 79
23. Přichystal Lukáš 81 10 PM Bike Židlochovice B 6. 1:53:21 03:37 78
24. Křešťák Filip 90 10 Cycling Brno A 12. 1:53:21 03:37 77
25. Kusidlo Mariusz 87 10 Kolík Hobby Bohumín A 13. 1:53:21 03:37 76
26. Urbášek Jan 94 10 Experiment 23 A 14. 1:53:21 03:37 75
27. Vašíček Pavel 78 15 Cycloracing Olomouc B 7. 1:53:21 03:37 74
28. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 8. 1:53:21 03:37 73
29. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 9. 1:53:21 03:37 72
30. Galatík Roman 80 10 CK Continental Frenštát I. B 10. 1:53:21 03:37 71
31. Adámek Lukáš 70 10 CK Feso Petřvald C 6. 1:53:21 03:37 70
32. Kubala Petr 90 10 CK Feso Petřvald A 15. 1:53:21 03:37 69
33. Machotka Karel 73 10 Yogi Racing Ostrava C 7. 1:53:21 03:37 68
34. Pohanka Libor 80 10 KC Brno B 11. 1:53:21 03:37 67
35. Kechrt Tomáš 81 10 Pells Team B 12. 1:53:21 03:37 66
36. Mitrenga Petr 80 10 Skvělá Kola TJ Třinec B 13. 1:55:31 05:47 65
37. Kmínek Vojtěch 00 10 Mapei Cyklokaňkovský M 2. 1:55:48 06:04 64
38. Majkut Petr 71 11 PM Bike Židlochovice C 8. 1:56:50 07:06 63
39. Borák Martin 90 10 IN-LIFE cycling team A 16. 1:56:50 07:06 62
40. Pac Pawel 89 11 Fiolka Trans Magenta A 17. 1:56:50 07:06 61
41. Prejda Václav 95 10 Team Forman Cinelli A 18. 1:57:35 07:51 60
42. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 9. 1:58:01 08:17 59
43. Lant Antonín 94 11 Team Forman Cinelli A 19. 1:58:35 08:51 58
44. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 10. 1:58:35 08:51 57
45. Jarma Ctirad 97 10 Cyklo team Kolárna M 3. 1:58:44 09:00 56
46. Skřeček Robert 62 10 Cycling Brno D 1. 1:58:44 09:00 55
47. Trochta Libor 58 11 Cycloracing Olomouc D 2. 1:58:54 09:10 54
48. Roháček Jakub 00 10 Mapei Cyklokaňkovský M 4. 1:58:54 09:10 53
49. Pelc Ladislav 60 10 CK Continental Frenštát I. D 3. 1:59:45 10:01 52
50. Chuděj Marek 72 10 Cycloracing Olomouc C 11. 1:59:45 10:01 51
51. Baran Petr 60 10 Cycling Brno D 4. 1:59:45 10:01 50
52. Podolski Krysztof 68 10 MTB TEAM RMF FM C 12. 1:59:45 10:01 50
53. Krhut Jan 94 10 Favorit Brno A 20. 1:59:45 10:01 49
54. Uchytil Martin 80 10 B 14. 1:59:45 10:01 49
55. Muck Arnošt 59 10 2K Bike Club Odry D 5. 1:59:45 10:01 48
56. Ress Tomáš 77 10 Bike Gallery B 15. 1:59:45 10:01 48
57. Foltýn Jiří 80 10 Kolík Hobby Bohumín B 16. 1:59:45 10:01 47
58. Swaczyna Patrik 70 10 CK Feso Petřvald C 13. 1:59:45 10:01 47
59. Laštůvka David 97 10 Mapei Cyklokaňkovský M 5. 1:59:45 10:01 46
60. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 17. 1:59:45 10:01 46
61. Heinrich Lukáš 79 10 Bikestyle Opava B 18. 1:59:45 10:01 45
62. Bubeník Jiří 90 11 CykloServis MB A 21. 2:02:45 13:01 45
63. Jurečka Roman 80 10 CK Continental Frenštát I. B 19. 2:02:45 13:01 44
64. Satinský Alexandr 60 10 Yogi Racing Ostrava D 6. 2:03:11 13:27 44
65. Sucharda Pavel 70 10 Cycling Brno C 14. 2:03:11 13:27 43
66. Karmelita Tomáš 78 10 Loko Krnov B 20. 2:03:11 13:27 43
67. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 22. 2:03:11 13:27 42
68. Zvoníček Radomír 60 11 KCK Force Zlín D 7. 2:03:40 13:56 42
69. Beneš Petr 60 10 Yogi Racing Ostrava D 8. 2:03:40 13:56 41
70. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 15. 2:03:40 13:56 41
71. Stratil Ladislav 86 10 KC Brno A 23. 2:03:40 13:56 40
72. Hradil Michal 90 10 KCK Force Zlín A 24. 2:03:40 13:56 40
73. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 9. 2:03:40 13:56 39
74. Radzki Tomasz 67 10 Dobre Sklepy Rowerove C 16. 2:03:40 13:56 39
75. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 10. 2:03:40 13:56 38
76. Míček oldřich 60 10 TJ Sigma Hranice D 11. 2:03:40 13:56 38
77. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 12. 2:03:40 13:56 37
78. Blahut Radek 70 10 SK Maxbike Ostrava C 17. 2:03:40 13:56 37
79. Willmann Filip 90 11 A 25. 2:04:12 14:28 36
80. Sedláček Dan 79 10 IN-LIFE cycling team B 21. 2:06:11 16:27 36
81. Jílek Martin 69 11 Cyklo Polách a syn C 18. 2:07:50 18:06 35
82. Daňhel Mojmír 65 10 CPV Krnov D 13. 2:09:17 19:33 35
83. Kvapulinský Martin 80 10 A Bike Club Ostrava B 22. 2:09:34 19:50 34
84. Vlček Pavel 90 11 IN-LIFE cycling team A 26. 2:09:44 20:00 34
85. Strakoš Jaroslav 86 10 Bikesport Team Mohelnice A 26. 1:23:00 -1x kolo 33
85. Haladus Szymon 97 11 CPV Krnov M 6. 2:10:55 21:11 33
86. Wilhelm Jaroslav 70 10 Kolík Hobby Bohumín C 19. 1:23:00 -1x kolo 33
87. Konečný Pavel 60 10 Kolík Hobby Bohumín D 14. 1:23:00 -1x kolo 32
88. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 15. 1:23:00 -1x kolo 32
90. Kopecký Tomáš 80 10 ZhorTeam Vrbno B 23. 1:41:00 -1x kolo 31
90. Fierla Jan 90 10 CK Feso Petřvald A 28. 1:23:00 -1x kolo 31
91. Šimon Vítězslav 81 10 Loko Krnov B 24. 1:41:00 -1x kolo 30
92. Bollo Roman 80 10 Yogi Racing Ostrava B 25. 1:41:00 -1x kolo 30
93. Hort Jiří 90 10 A 28. 1:41:00 -1x kolo 30
95. Bieniek Lukasz 88 10 Polska Gliwice A 30. 1:41:00 -1x kolo 29
96. Fierla Jan 70 10 CK Feso Petřvald C 20. 1:41:00 -1x kolo 29
97. Schichel Jakub 98 10 Yogi Racing Ostrava M 7. 1:42:00 -1x kolo 28
98. RumiŃski Stanislaw 60 10 Polska Gliwice D 16. 1:42:00 -1x kolo 28
99. Kowalczyk Mariussz 63 10 Polska Gliwice D 17. 1:42:00 -1x kolo 28
100. Čejka Petr 64 10 Cyklo team Kolárna D 18. 1:42:00 -1x kolo 27
101. KUCEWICZ Michal 90 10 Legia Corattec A 31. 1:42:00 -1x kolo 27
102. SCHNERCH Martin 70 11 Skvělá Kola TJ Třinec C 21. 1:43:00 -1x kolo 27
103. Klezla Martin 90 10 2K Bike Club Odry A 32. 1:43:00 -1x kolo 26
104. Stračánek Petr 80 12 C-Base B 26. 1:44:00 -1x kolo 26
105. Vychodil Lukáš 60 10 IN-LIFE cycling team D 19. 1:44:00 -1x kolo 26
106. Rabl Martin 80 10 SK Bag Bike Rubing B 27. 1:44:00 -1x kolo 25
107. Poláčik Martin 98 10 CK Continental Frenštát I. M 8. 1:44:00 -1x kolo 25
108. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 20. 1:45:00 -1x kolo 25
109. Mruzek Michal 90 10 Head Bike TJ Opava A 33. 1:46:00 -1x kolo 24
110. Švec Luděk 78 10 Duko Rýmařov B 28. 1:46:00 -1x kolo 24
111. Holeš Jiří 60 10 Kolík Hobby Bohumín D 21. 1:48:00 -1x kolo 24
112. Krawczyk Andrzej 60 10 D 22. 1:49:00 -1x kolo 23
113. Uchytil Alois 66 13 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 22. 1:52:00 -1x kolo 23
114. WAWRZYNKIEWICZ Edward 60 10 D 23. 1:53:00 -1x kolo 23
115. Kontúr Milan 60 10 CK Valašského Království D 24. 1:54:00 -1x kolo 22
116. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 25. 1:55:00 -1x kolo 22
117. Kopřiva Miroslav 60 10 CK Continental Frenštát I. D 26. 1:55:00 -1x kolo 22
118. Kolorz Mariusz 70 10 Kolík Hobby Bohumín C 23. 1:57:00 -1x kolo 21
119. Onderka Milan 70 10 Yogi Racing Ostrava C 24. 1:57:00 -1x kolo 21
120. Jakl Jiří 60 10 Triatlon Club Ostrava D 27. 2:00:00 -1x kolo 21
121. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 25. 2:01:00 -1x kolo 20
122. Vyoral Lubomír 60 10 Kolík Hobby Bohumín D 28. 2:02:00 -1x kolo 20
123. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 26. 2:07:00 -1x kolo 20
124. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 29. 2:07:00 -1x kolo 19
125. Novotný Jiří 60 10 Team Forman Cinelli D 30. 2:17:00 -1x kolo 19
126. Škopec Filip 00 10 ACS Drak Vrbno M 9. 2:30:00 -1x kolo 19
127. Kočvara Jiří 71 10 SK AIB Břidličná C 27. 1:46:00 -1x kolo 24
0. Malínek Lukáš 99 10 Favorit Brno M 0. 00:01 -1x kolo 0
0. Hampl Petr 93 10 Favorit Brno A 0. 00:01 -1x kolo 0 DNF
0. NIECHAJ Grzegeorz 90 10 Jas Kotka A 0. 00:01 -1x kolo 0 DNF
0. Galuška Tomáš 70 14 CK Continental Frenštát I. C 0. 00:01 -1x kolo 0 DNF
0. Byrtus Lukáš 90 10 Skvělá Kola TJ Třinec A 0. 00:01 -1x kolo 0 DNF
0. Wala Jan 90 10 Experiment 23 A 0. 00:01 -1x kolo 0
0. Otruba Jakub 98 10 Biketeam Kola Kaňkovský M 0. 00:01 -1x kolo 18 DNF