nekm zdar :)
 
 
Neděle, 17 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské zvlněné okruhy 12.7.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 1 ETHIC SPORT A 1. 1:38:23 0 190
2. Kornafel Piotr 79 2 B 1. 1:38:25 00:02 176
3. Papula Lukáš 95 3 Experiment 23 A 2. 1:38:42 00:19 163
4. Urbášek Jan 94 4 Experiment 23 A 3. 1:38:43 00:20 151
5. Pac Pawel 89 5 Fiolka Trans Magenta A 4. 1:38:44 00:21 140
6. Prejda Václav 95 6 Team Forman Cinelli A 5. 1:38:44 00:21 130
7. Homola Libor 73 7 Cycloracing Olomouc C 1. 1:38:44 00:21 121
8. Mlynář Vlastimil 74 8 ACS Drak Vrbno C 2. 1:38:44 00:21 113
9. Hrubý Petr 67 9 C.S.C. Šumperk C 3. 1:38:44 00:21 106
10. Jurečka Jiří 96 10 Experiment 23 A 6. 1:38:44 00:21 100
11. Březina Tomáš 89 10 IN-LIFE cycling team A 7. 1:38:44 00:21 96
12. Sekanina Petr 80 10 Loko Krnov B 2. 1:38:44 00:21 93
13. Konra Stefaniak 95 10 Ziemia Brzeska Wibatech A 8. 1:38:44 00:21 91
14. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 4. 1:38:50 00:27 89
15. Malachowski Kamil 96 10 A 9. 1:38:56 00:33 87
16. Fiolka Marcin 87 10 Fiolka Trans Magenta A 10. 1:38:56 00:33 85
17. Karmelita Tomáš 78 10 Loko Krnov B 3. 1:38:56 00:33 84
18. Bartkiewicz Andrzej 91 10 Ziemia Brzeska Wibatech A 11. 1:39:00 00:37 83
19. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc B 4. 1:39:00 00:37 82
20. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 5. 1:39:00 00:37 81
21. Kazik Tomasz 93 10 A 12. 1:39:00 00:37 80
22. Zajaczkowski Kamil 96 10 Ziemia Brzeska Wibatech A 13. 1:39:00 00:37 79
23. Kusidlo Mariusz 87 10 Kolík Hobby Bohumín A 14. 1:39:00 00:37 78
24. Bosák Aleš 68 10 AB TEAM C 6. 1:39:00 00:37 77
25. Neset Jan 86 10 IN-LIFE cycling team A 15. 1:39:00 00:37 76
26. Blažek Martin 70 10 C 7. 1:39:00 00:37 75
27. Drahovzal Miroslav 70 10 Cyklo Gang Březina C 8. 1:39:00 00:37 74
28. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 9. 1:39:00 00:37 73
29. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 16. 1:39:00 00:37 72
30. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 5. 1:39:35 01:12 71
31. Bartoš Martin 79 10 Bikesport Team Mohelnice B 6. 1:47:10 08:47 70
32. Petruš Jiří 96 10 Puskinak.cz A 17. 1:50:21 11:58 69
33. Michura Jacek 86 10 KTUKOL Glucholazy A 18. 1:50:42 12:19 68
34. Horn Miroslav 67 10 Silný tým Uničov C 10. 1:50:43 12:20 67
35. Szendersky Marcin 84 10 Fiolka Trans Magenta B 7. 1:51:40 13:17 66
36. Tomek Jozef 90 10 A 19. 1:51:48 13:25 65
37. Vlček Pavel 90 10 IN-LIFE cycling team A 20. 1:51:50 13:27 64
38. Adámek František 70 10 ACS Drak Vrbno C 11. 1:51:53 13:30 63
38. Mruzek Michal 90 10 Head Bike TJ Opava A 21. 1:51:53 13:30 63
40. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 22. 1:51:53 13:30 61
41. Strakoš Jaroslav 86 10 Stevens Oknoplast Šumperk A 23. 1:52:19 13:56 60
42. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník C 12. 1:52:20 13:57 59
43. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk B 8. 1:52:21 13:58 58
44. Aniolek Vojtzech 80 10 KTUKOL Glucholazy B 9. 1:52:27 14:04 57
45. Bogacki Rafal 73 10 Kleib Kedzierzyn C 13. 1:56:54 18:31 56
46. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 14. 1:58:53 20:30 55
47. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 10. 1:59:00 20:37 54
48. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 15. 2:01:35 23:12 53
49. Jarco Szabla 74 10 Brzeg C 16. 2:02:17 23:54 52
50. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 17. 2:04:41 26:18 51
51. Skowron Daniel 75 10 C 18. 2:05:09 26:46 50
52. Polcer Jan 91 10 Silný tým Uničov A 24. 2:09:17 30:54 50
53. Sova Milan 85 10 B 11. 2:16:58 38:35 49
54. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 19. 1:50:21 -1x kolo 49
55. Androsz Michal 80 10 Kolík Hobby Bohumín B 12. 1:22:28 -1x kolo 48
56. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 20. 1:27:10 -2x kolo 48
0. Lant Antonín 94 10 Team Forman Cinelli A 0. 00:00 -5903 0
0. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 0. 00:00 -5903 0
0. Kistan Vladimír 71 10 C 0. 00:00 -5903 0