nekm zdar :)
 
 
Neděle, 17 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské zvlněné okruhy 12.7.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kubowicz Jakub 98 10 LKS Ziemia Opole M 1. 1:22:52 0 140
2. Laštůvka David 97 11 Mapei Cyklokaňkovský M 2. 1:22:52 0 126
3. Trochta Libor 58 12 Cycloracing Olomouc D 1. 1:22:58 00:06 113
4. Mach Ondřej 97 13 DpoVa bike M 3. 1:23:15 00:23 101
5. Cihlář Adam 98 14 Favorit Brno M 4. 1:25:57 03:05 90
6. Lukeš Stanislav 61 15 Cycloracing Olomouc D 2. 1:25:57 03:05 82
7. Bednář Pavel 58 16 Cycloracing Olomouc D 3. 1:25:57 03:05 76
8. Malínek Lukáš 99 17 Favorit Brno M 5. 1:25:57 03:05 72
9. Novotný Pavel 58 18 Cyklobest - Team BIANCHI D 4. 1:25:59 03:07 69
10. Daňhel Mojmír 64 19 D 5. 1:25:59 03:07 67
11. Janíček Petr 62 20 Cyklobest - Team BIANCHI D 6. 1:25:59 03:07 66
12. Polcer Ferninand 56 21 Silný tým Uničov D 7. 1:25:59 03:07 65
13. Švec Milan 63 22 Silný tým Uničov D 8. 1:26:19 03:27 64
14. Kalousek Jiří 56 23 Silný tým Uničov D 9. 1:26:19 03:27 63
15. Petruš st. Lubomír 63 24 ACS Drak Vrbno D 10. 1:26:19 03:27 62
16. Kowalczyk Mariussz 63 25 Polska Gliwice D 11. 1:26:19 03:27 61
17. Hudeček Dušan 64 26 Jeseničtí Orli D 12. 1:26:19 03:27 60
18. Parma Dominik 98 27 Bikesport Team Mohelnice M 6. 1:26:19 03:27 59
19. Čejka Petr 64 28 Cyklo team Kolárna D 13. 1:27:14 04:22 58
20. Sekerka Karel 61 29 Cycloracing Olomouc D 14. 1:27:42 04:50 57
21. Petraš Stanislav 51 30 CYKLOPROFI HOLICE E 1. 1:27:42 04:50 56
22. Fišer Vladimír 52 32 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 2. 1:30:06 07:14 55
23. Zdanowicz Marek 55 33 Merida Gliwice E 3. 1:30:09 07:17 54
24. Hejtmánek Miloš 63 35 AZ - Ekotherm Šumperk D 15. 1:30:09 07:17 53
25. Sanetřík Luděk 61 36 Buldoci Rapotín D 16. 1:30:14 07:22 52
26. Kouřil Jiří 55 37 Fitko Jeseník E 4. 1:30:18 07:26 51
27. Jiroutek Juraj 60 38 IN-LIFE cycling team D 17. 1:30:19 07:27 50
28. Misina Andrzej 53 39 Merida Gliwice E 5. 1:30:20 07:28 49
29. Vlasák David 98 40 Cyklo team Kolárna M 7. 1:34:54 12:02 48
30. Kukula Zdeněk 50 41 CS Víno Karabina Šumperk E 6. 1:34:54 12:02 47
31. Jiřík Zdeněk 59 68 Bikesport Team Mohelnice D 18. 1:34:54 12:02 46
32. Andrzejewski Andrzej 56 42 Author Polska D 19. 1:34:56 12:04 45
33. Smigzewicz Ruszard 57 43 D 20. 1:34:56 12:04 44
34. Wiederman Zdeněk 58 44 Silný tým Uničov D 21. 1:36:31 13:39 43
35. Pernica Jiří 65 45 D 22. 1:37:04 14:12 42
36. Jankowski Alexander 56 46 D 23. 1:39:07 16:15 41
37. Hamáček Jaroslav 63 50 Buldoci Rapotín D 24. 1:41:42 18:50 40
38. Volf Bohumil 54 51 C.S.C. Šumperk E 7. 1:41:45 18:53 39
39. Ulrich Luboš 46 53 Silný tým Uničov E 8. 1:41:53 19:01 38
40. Kuběnka Vladislav 47 54 AVX Lanškroun E 9. 1:41:54 19:02 37
41. Stržínek Karel 64 55 Cykloklub Stará Ves D 25. 1:44:20 21:28 36
42. Pekarčík Jiří 53 56 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 10. 1:45:08 22:16 35
43. Wos Andzrej 58 57 D 26. 1:45:56 23:04 34
44. Rýznar Miroslav 53 59 AZ - Ekotherm Šumperk E 11. 1:53:28 30:36 33
45. Kochwasser František 36 60 Cykloklub Stará Ves E 12. 1:53:28 30:36 32
46. Bártfay Pavel 61 62 Buldoci Rapotín D 27. 1:54:40 31:48 31
47. Komárek Bedřich 53 63 E 13. 1:55:16 32:24 30
48. Krejsa Ivan 50 64 Cykloklub Stará Ves E 14. 1:55:53 33:01 29
49. Pezda Miloslav 58 65 Silný tým Uničov D 28. 1:57:08 34:16 28
50. Mlynář Miloslav 48 66 ACS Drak Vrbno E 15. 2:02:45 39:53 27
0. Cink Jan 99 67 Mapei Cyklokaňkovský M 0. 00:00 -4972 0