nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Časovka Na Skřítek 16.8.2015

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Urbášek Jan 94 1 Experiment 23 A 1. 22:12 0 190
2. Homola Libor 73 10 Cycloracing Olomouc C 1. 22:27 00:15 176
3. Horák Michal 75 2 SC Mirva Svitavy C 2. 23:01 00:49 163
4. Babiánek David 93 3 MIKO Cycles Přerov A 2. 23:19 01:07 151
5. Kuda Pavel 70 10 SC Mirva Svitavy C 3. 23:24 01:12 140
6. Moravčík Zdeněk 62 10 ORBEA CZECH MASTERS D 1. 23:29 01:17 130
7. Petřík Zdeněk 80 4 CPV Krnov B 1. 23:36 01:24 121
8. Tesař Oldřich 75 10 ORBEA CZECH MASTERS C 4. 23:45 01:33 113
8. Nevídal Ondřej 93 5 A 3. 23:45 01:33 113
10. Trochta Libor 58 10 Cycloracing Olomouc D 2. 23:46 01:34 100
11. Vašíček Pavel 78 6 Cycloracing Olomouc B 2. 23:54 01:42 96
12. Kautz Michal 89 7 B 3. 23:58 01:46 93
13. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 5. 24:09 01:57 91
14. Boháč Marcel 72 10 C 6. 24:11 01:59 89
15. Kechrt Tomáš 81 8 Pells Team B 4. 24:23 02:11 87
16. Smrkta Ladislav 75 10 Silný tým Uničov C 7. 24:30 02:18 85
17. Ress Tomáš 77 9 Bike Gallery B 5. 24:41 02:29 84
18. Stráník Josef 72 10 Tesaři Osík C 8. 24:42 02:30 83
19. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 9. 24:58 02:46 82
20. Blažek Martin 70 10 C 10. 25:06 02:54 81
21. Hejtmánek Marek 97 10 AZ - Ekotherm Šumperk M 1. 25:15 03:03 80
22. Bosák Aleš 68 10 AB TEAM C 11. 25:25 03:13 79
23. Horák Filip 96 10 Bikesport Team Mohelnice A 4. 25:29 03:17 78
24. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 3. 25:39 03:27 77
25. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 12. 25:45 03:33 76
25. Janíček Petr 62 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 4. 25:45 03:33 76
27. Hrubý Petr 67 10 C.S.C. Šumperk C 13. 25:51 03:39 74
27. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov D 5. 25:51 03:39 74
29. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 6. 25:54 03:42 72
30. Bednář Pavel 58 10 Cycloracing Olomouc D 6. 26:13 04:01 71
31. Mach Ondřej 97 10 DpoVa bike M 2. 26:14 04:02 70
32. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 7. 26:20 04:08 69
33. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 8. 26:27 04:15 68
34. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 9. 26:29 04:17 67
35. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov D 10. 26:39 04:27 66
36. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 1. 26:41 04:29 65
37. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 7. 26:44 04:32 64
38. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 11. 26:52 04:40 63
39. Petřek Jan 70 10 C 14. 26:53 04:41 62
40. Valigura Jiří 98 10 TJ Uničov M 3. 26:57 04:45 61
41. Vopálka Pavel 62 10 D 12. 27:00 04:48 60
42. Chuděj Marek 72 10 Cycloracing Olomouc C 15. 27:01 04:49 59
43. Baran Petr 60 10 Cycling Brno D 13. 27:12 05:00 58
43. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 5. 27:12 05:00 58
45. Šustr Jiří 80 10 Silný tým Uničov B 8. 27:27 05:15 56
46. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk B 9. 27:28 05:16 55
47. Vybíral Lukáš 87 10 Silný tým Uničov A 6. 27:35 05:23 54
48. Kočvara Jiří 71 10 SK AIB Břidličná C 16. 27:40 05:28 53
49. Polcer Jan 91 10 Silný tým Uničov A 7. 27:44 05:32 52
50. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 2. 27:45 05:33 51
51. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 14. 27:50 05:38 50
52. Vejrosta Zbyňek 55 10 FORCE KCK Cykloteam Zlín E 3. 27:58 05:46 50
53. Vychodil Milan 58 10 CAC Červenka D 15. 28:13 06:01 49
54. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 4. 28:15 06:03 49
55. Domanský Libor 79 10 Břežany II B 10. 28:28 06:16 48
56. Adámek František 70 10 C 17. 28:37 06:25 48
57. Babiánek Milan 58 10 MIKO Cycles Přerov D 16. 28:45 06:33 47
58. Rak Zdeněk 52 10 Cykloklub Stará Ves E 5. 28:46 06:34 47
58. Podešva Pavel 49 10 Duko Rýmařov E 5. 28:46 06:34 47
60. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 7. 28:50 06:38 46
61. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 18. 28:57 06:45 45
62. Lasovský Roman 77 10 B 11. 29:02 06:50 45
63. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 19. 29:08 06:56 44
64. Hejtmánek Miloš 63 10 AZ - Ekotherm Šumperk D 17. 29:18 07:06 44
65. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 18. 29:24 07:12 43
66. Stolarik Jan 80 10 B 12. 29:40 07:28 43
67. Macháček Luděk 72 10 C 20. 29:41 07:29 42
68. Kukula Zdeněk 50 10 CS Víno Karabina Šumperk E 8. 29:44 07:32 42
69. Hvorecký Jan 80 10 B 13. 29:56 07:44 41
70. Vepřek Zdeněk 50 10 Cykloklub Stará Ves E 9. 30:00 07:48 41
71. Volf Bohumil 54 10 C.S.C. Šumperk E 10. 30:37 08:25 40
72. Jankowski Alexander 56 10 D 19. 30:38 08:26 40
73. Křenek Aleš 90 10 Cykloklub Stará Ves A 8. 30:41 08:29 39
74. Korbel Jaromír 50 10 E 11. 31:19 09:07 39
75. Prokopec Pavel 90 10 Cykloklub Stará Ves A 9. 31:22 09:10 38
76. Kuběnka Vladislav 47 10 AVX Lanškroun E 12. 31:30 09:18 38
77. Kistan Vladimír 71 10 C 21. 31:40 09:28 37
78. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 22. 31:52 09:40 37
79. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 20. 32:13 10:01 36
80. Rýznar Miroslav 53 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 13. 33:03 10:51 36
81. Galle Jiří 82 10 B 14. 33:35 11:23 35
82. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 14. 33:48 11:36 35
83. Domanský Antonín 50 10 Cykloklub Stará Ves E 15. 34:03 11:51 34
84. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 16. 34:18 12:06 34
85. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 23. 34:25 12:13 33
86. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 17. 34:48 12:36 33
87. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 18. 35:52 13:40 32
88. Vepřek Radomír 50 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 19. 36:12 14:00 32
89. Bártfay Pavel 61 10 Buldoci Rapotín D 21. 38:30 16:18 31
90. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 24. 39:26 17:14 31
91. Mlynář Miloslav 48 10 ACS Drak Vrbno E 20. 39:49 17:37 30
92. Pešta Pavel 77 10 HaPe Brno B 15. 44:14 22:02 30
93. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 21. 44:45 22:33 30