nekm zdar :)
 
 
Pátek, 23 Srp 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Po Jesenické magistrále 11.5.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Haman Martin 84 30 Superior Riders B 1. 52:22 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 253 Pells Team B 2. 55:52 03:30 176
3. Fus Martin 87 259 Stevens Bolatice A 1. 55:59 03:37 163
4. Kouřil Martin 75 98 Fitko Jeseník B 3. 57:08 04:46 151
5. Blaháček Daniel 93 252 Pekárna Vašíček Zábřeh A 2. 57:31 05:09 140
6. Neset Jan 86 103 IN-LIFE cycling team A 3. 58:21 05:59 130
7. Borák Martin 90 241 Cyklo Polách a syn A 4. 58:35 06:13 121
8. Fláma Miroslav 93 50 Bikesport Uničov A 5. 58:42 06:20 113
9. Boček Jakub 87 261 Stevens Bolatice A 6. 59:23 07:01 106
10. Najser Tomáš 78 28 Bike One B 4. 59:45 07:23 100
11. Mádr Jiří 91 95 SK Salith Suntex Šumperk A 7. 59:52 07:30 96
12. Navařík st. Robert 69 93 NAVA Sport Velké Losiny C 1. 1:00:01 07:39 93
13. Václavík Pavel 78 43 Stevens Oknoplast Šumperk B 5. 1:00:06 07:44 91
14. Krejčí Vladislav 74 91 Bikesport Uničov C 2. 1:00:07 07:45 89
15. Vlček Pavel 90 102 IN-LIFE cycling team A 8. 1:00:15 07:53 87
16. Knotek Ondřej 90 78 eSeNBáci A 9. 1:01:57 09:35 85
17. Chaloupka Petr 71 100 Cycloracing Olomouc C 3. 1:02:51 10:29 84
18. Beneš Daniel 81 47 SK VEHA B 6. 1:02:55 10:33 83
19. Trojek Karel 81 44 Stevens Oknoplast Šumperk B 7. 1:03:01 10:39 82
20. Ondrášek Lukáš 93 92 A 10. 1:03:04 10:42 81
21. Sedláček Václav 86 250 Ski klub RD Rýmařov A 11. 1:03:39 11:17 80
22. Hanslián Filip 87 86 A 12. 1:04:28 12:06 79
23. Kouřil Jiří 55 99 Fitko Jeseník D 1. 1:04:39 12:17 78
24. Sýkora Pavel 77 29 Bike One B 8. 1:04:42 12:20 77
25. Slonina Luděk 87 52 Loko Krnov A 13. 1:05:38 13:16 76
26. Petruš st. Lubomír 63 3 ACS Drak Vrbno D 2. 1:05:44 13:22 75
27. Nešpor Patrik 86 64 Jeseničtí Orli A 14. 1:05:51 13:29 74
28. Čuda Michal 85 13 Auto Fišer A 15. 1:06:43 14:21 73
29. Panoch Václav 69 7 Cyklo team Kolárna C 4. 1:06:45 14:23 72
30. Slaný Pavel 88 39 Jeseničtí Orli A 16. 1:06:50 14:28 71
31. Hudeček Dušan 64 59 Jeseničtí Orli D 3. 1:06:59 14:37 70
32. Glombiček Jan 84 73 eSeNBáci B 9. 1:08:30 16:08 69
33. Trojek Karel 55 40 Stevens Oknoplast Šumperk D 4. 1:08:51 16:29 68
34. Jiroutek Juraj 60 242 IN-LIFE cycling team D 5. 1:08:55 16:33 67
35. Žváček Mojmír 63 60 Jeseničtí Orli D 6. 1:09:03 16:41 66
36. Macháček Luděk 72 247 C 5. 1:09:38 17:16 65
37. Poštulka Michal 88 260 A 17. 1:10:11 17:49 64
38. Sobala Martin 84 15 Cyklo TJ Písečná B 10. 1:10:16 17:54 63
39. Gromus Tomáš 76 24 Horal Rýmařov B 11. 1:10:41 18:19 62
40. Tazbírek Dalimil 76 257 CPF Jeseník B 12. 1:10:45 18:23 61
41. Opletal Vladimír 64 23 Cyklo team Kolárna D 7. 1:10:55 18:33 60
42. Trávníček Tomáš 90 96 SK Polar A 18. 1:11:12 18:50 59
43. Sobala Miroslav 62 14 Cyklo TJ Písečná D 8. 1:11:23 19:01 58
44. Gargulák Michal 66 36 Sportakus C 6. 1:11:34 19:12 57
45. Daňek Miroslav 76 81 B 13. 1:12:06 19:44 56
46. Šopík Vítězslav 76 12 Duko Rýmařov B 14. 1:12:22 20:00 55
47. Hirner Tomáš 95 33 Novatop Lapierre A 19. 1:12:41 20:19 54
48. Gerhard Tomáš 72 25 Ski klub RD Rýmařov C 7. 1:13:01 20:39 53
49. Zvonař Jakub 90 10 Heinz Elektro A 20. 1:13:16 20:54 52
50. Leicht Jiří 49 256 Medic Asist Opava E 1. 1:13:36 21:14 51
51. Šesták Radim 71 32 Fortex Moravský Beroun C 8. 1:14:16 21:54 50
52. Švec Luděk 78 251 Duko Rýmařov B 15. 1:14:48 22:26 50
53. Kistan Vladimír 71 245 C 9. 1:14:50 22:28 49
54. Burďák Pavel 88 63 Jeseničtí Orli A 21. 1:14:52 22:30 49
55. Pavlík Josef 79 80 Fortex Moravský Beroun B 16. 1:15:18 22:56 48
56. Havlíček Miroslav 92 4 MTB Rampach A 22. 1:16:45 24:23 48
57. Jaroš Jiří 68 53 Cykloklub Stará Ves C 10. 1:17:11 24:49 47
58. Podešva Pavel 49 246 Duko Rýmařov E 2. 1:17:15 24:53 47
59. Bláha Jiří 76 41 Stevens Oknoplast Šumperk B 17. 1:17:19 24:57 46
60. Břenek Vojtěch 87 74 eSeNBáci A 23. 1:17:53 25:31 46
61. Sedláček Petr 75 255 B 18. 1:20:03 27:41 45
62. Churý Martin 73 77 eSeNBáci C 11. 1:20:04 27:42 45
63. Přidal Lukáš 92 5 MTB Rampach A 24. 1:21:00 28:38 44
64. Běhal Lukáš 89 11 Auto Fišer A 25. 1:21:48 29:26 44
65. Zemánek Jiří 82 61 Jeseničtí Orli B 19. 1:21:50 29:28 43
66. Heinz Martin 88 8 Heinz Elektro A 26. 1:23:13 30:51 43
67. Novák Pavel 90 6 MTB Rampach A 27. 1:23:23 31:01 42
68. Orava Miroslav 94 9 Heinz Elektro A 28. 1:23:50 31:28 42
69. Raida Ivo 55 76 eSeNBáci D 9. 1:26:53 34:31 41
70. Višňa Lukáš 79 16 B 20. 1:30:42 38:20 41
71. Komárek Bedřich 53 258 E 3. 1:33:16 40:54 40
72. Prachař Dušan 78 90 B 21. 1:34:22 42:00 40
73. Kožak Josef 74 57 Cykloklub Stará Ves C 12. 1:39:03 46:41 39
74. Kubíček Vladimír 71 20 Biatlon Poruba C 13. 1:41:56 49:34 39
0. Horáček Filip 78 54 Cykloklub Stará Ves B 0. 9:59:59 9:07:37 0
0. Vala Martin 62 49 Bikesport Uničov D 0. 9:59:59 9:07:37 0