nekm zdar :)
 
 
Pátek, 24 Kvě 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-Off-ka na Šerák 5.7.2014

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kajnar Tomáš 78 1 Nutrend Specialized B 1. 38:52 0 190
2. Kouřil Martin 75 2 Fitko Jeseník B 2. 41:31 02:39 176
3. Petřík Zdeněk 80 3 CPV Krnov B 3. 42:06 03:14 163
4. Přichystal Lukáš 81 4 PM Bike Židlochovice B 4. 43:19 04:27 151
5. Knotek Ondřej 90 5 eSeNBáci A 1. 43:50 04:58 140
6. Fláma Miroslav 93 6 Bikesport Uničov A 2. 44:30 05:38 130
7. Krejčí Vladislav 74 7 Bikesport Uničov C 1. 44:56 06:04 121
8. Vychodil Tomáš 76 8 Biketeam TJ Zlaté Hory B 5. 45:15 06:23 113
9. Bednarský Vojtěch 97 9 TNF BIKE TEAM M 1. 45:43 06:51 106
10. Valigura Martin 73 10 Silný tým Uničov C 2. 46:14 07:22 100
11. Mádr Jiří 91 10 SK Salith Suntex Šumperk A 3. 47:16 08:24 96
12. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 47:20 08:28 93
13. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 6. 47:37 08:45 91
14. Orlich Petr 61 10 Fort SMC Ústí nad Orlicí D 2. 47:44 08:52 89
15. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 47:55 09:03 87
16. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 3. 48:08 09:16 85
17. Panoch Václav 69 10 Cyklo team Kolárna C 4. 48:21 09:29 84
18. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli A 4. 48:34 09:42 83
19. Valigura Jiří 98 10 TJ Uničov M 2. 49:18 10:26 82
20. Michal Petr 64 10 CSK Markus D 4. 49:29 10:37 81
21. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník D 5. 49:53 11:01 80
22. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci M 3. 50:24 11:32 79
23. Sedláček Antonín 88 10 A 5. 50:26 11:34 78
24. Machala Jan 89 10 Cyklo TJ Písečná A 6. 50:50 11:58 77
25. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 6. 50:56 12:04 76
26. Sobala Martin 84 10 Cyklo TJ Písečná B 7. 51:44 12:52 75
27. Glombiček Jan 84 11 eSeNBáci B 8. 52:13 13:21 74
28. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 7. 52:32 13:40 73
29. Sobala Miroslav 62 10 Cyklo TJ Písečná D 8. 52:53 14:01 72
30. Koryťák Radek 88 10 A 7. 52:54 14:02 71
31. Šlonc Vlastimil 48 10 TJ TŽ Třinec E 1. 53:52 15:00 70
32. Zumr Jiří 75 10 Extrém Team Vystrkov B 9. 54:09 15:17 69
33. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk D 9. 54:10 15:18 68
34. Slaný Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 8. 54:47 15:55 67
35. Vávra Stanislav 65 10 Goofy Team C 5. 54:49 15:57 66
36. Šembera Josef 84 10 B 10. 54:50 15:58 65
37. Holčík Václav 89 10 A 9. 54:53 16:01 64
38. Gargulák Michal 66 11 Sportakus C 6. 55:50 16:58 63
39. Bruckner Ivan 49 10 Credo Team E 2. 55:55 17:03 62
40. Urban Peter 81 10 B 11. 56:17 17:25 61
41. Sedlák Lukáš 88 10 SMC Fort Ústí nad Orlicí A 10. 58:15 19:23 60
42. Baďura Zdeněk 96 10 M 4. 58:22 19:30 59
43. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 3. 58:23 19:31 58
44. Schreier Jakub 96 10 M 5. 58:43 19:51 57
45. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci A 11. 59:02 20:10 56
46. Procházka Radek 93 10 A 12. 59:59 21:07 55
47. Havlíček Miroslav 92 10 MTB Rampach A 13. 1:00:22 21:30 54
48. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 7. 1:00:35 21:43 53
49. Hynek Vladimír 58 10 D 10. 1:00:47 21:55 52
50. Madaj René 72 10 Cyklo TJ Písečná C 8. 1:01:18 22:26 51
51. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 9. 1:02:44 23:52 50
52. Ambrož Radek 96 10 46 "profi" team M 6. 1:02:52 24:00 50
53. Migal David 81 10 B 12. 1:03:35 24:43 49
54. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci D 11. 1:03:40 24:48 49
55. Novák Josef 59 10 Nezmaři D 12. 1:04:18 25:26 48
56. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 13. 1:04:57 26:05 48
57. Neumann Boris 68 10 C 10. 1:05:46 26:54 47
58. Vlazlo Petr 53 10 E 4. 1:07:00 28:08 47
59. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 14. 1:07:02 28:10 46
60. Sedlák Petr 68 10 Jeseníky Birki C 11. 1:07:29 28:37 46
61. Sulk Jiří 71 10 eSeNBáci C 12. 1:08:28 29:36 45
62. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 13. 1:08:33 29:41 45
63. Zemánek Jiří 82 10 Jeseničtí Orli B 14. 1:08:39 29:47 44
64. Přidal Lukáš 92 10 MTB Rampach A 15. 1:09:06 30:14 44
65. Vlčko Michal 84 10 Jeseničtí Orli B 15. 1:09:22 30:30 43
66. Kučera Petr 65 10 Nezmaři C 14. 1:09:26 30:34 43
67. Bořuta Martin 74 10 Bořuta Team C 15. 1:09:29 30:37 42
68. Teichman Tomáš 65 10 Jeseníky Birki C 16. 1:10:20 31:28 42
69. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 16. 1:10:57 32:05 41
70. Kvasnica Jan 96 10 M 7. 1:11:31 32:39 41
71. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 13. 1:11:35 32:43 40
72. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 5. 1:11:53 33:01 40
73. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 17. 1:12:37 33:45 39
74. Komárek Bedřich 53 10 E 6. 1:12:45 33:53 39
75. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 18. 1:13:02 34:10 38
76. Schreier David 71 10 Jeseníky Birki C 19. 1:13:34 34:42 38
77. Nešpor Oldřich 59 10 Jeseničtí Orli D 14. 1:14:00 35:08 37
78. Brtus Libor 51 10 E 7. 1:14:25 35:33 37
79. Šimek Josef 88 10 A 16. 1:16:09 37:17 36
80. Štván Ondřej 86 10 Cyklo TJ Písečná A 17. 1:16:23 37:31 36
81. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 17. 1:17:32 38:40 35
82. Galle Jiří 82 10 B 18. 1:19:57 41:05 35
83. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 19. 1:21:52 43:00 34
84. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 20. 1:49:58 1:11:06 34