nekm zdar :)
 
 
Středa, 26 Čer 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Šumná jízda 2014 je za dveřmi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ladikcmelda   
Pondělí, 26 Květen 2014 09:19
4. ročník závodu a 4. závod v pořadí seriálu Jesenický šnek 2014 části MTB na horských kolech pro širokou veřejnost klepe na dveře. Již 8.6.2014 v neděli se roztočí kola a drapáky se zatnou do terénu v oblasti Šumného potoka.

ŠumnýPlakát VideoPozvánka  ŠumnéPropozice   ŠumnéPřihlášení  SeznamPřihlášených  ŠumnéTrička  ParkingPlac  30km(M,A,B,C,D,E,ŽA,ŽB) / 20km(OPEN) / 12km(H) / 8km(G)   2500m(mladší žáci) / 1500m(malí žáci) / 750m(předžáci) / 150m(benjamínci)

 Cyklistické klání se základnou u hotelu Nodus začne v 10 hodin startem nejmladších účastníků do 4let, děti s odrážedly, tříkolkami a plastovými motorkami uvedou cykloklání k životu. Rozdělené kategorie na kluky a holky spolu zazávodí celkem ve 4 kategoriích, nejmladší benjamínci (věk 0-4), předžáci (5-7), malí žáčci (8-10) a mladší žáci (11-12). Tratě budou připraveny v Dětřichově, v okolí Nodusu. Dětské závody jsou součástí cyklistického seriálu pro děti Jesenický šneček 2014, přičemž účastníci sbírají body do celkového žebříčku. Děti mají startovné zdarma, i tak bude na prezentaci kasička pro dobrovolné vstupné. Odměnou za jejich nasazení jim bude ocenění pro nejlepší 3 závodníky v každé kategorii, diplomy a medaile, drobné občerstvení a pití, dětská tombola a startovní číslo. Předpokládaný konec dětských závodu je v poledne.

Úderem poledne vypukne pravá cykloatmosféra, hromadnou jízdou se závodní peloton přesune za doprovodným vozidlem do Adolfovic na start Šumné jízdy 2014. Pro letošní rok je připravena staronová trať, těžká, ale krásná. Sportovní akce je připravena jak pro špičkové závoďáky, tak pro volnočasové cyklisty. Hlavní trať měří 30km, projíždí se okolím Šumného potoka, dále po stopách německých bunkrů ze světové války a průjezdním místem je také Starý Rejvíz. Na hlavní trati budou připraveny 2 možnosti se občerstvit, dobrou atmosféru podpoří organizátor vhodně umístěnými kontrolami. Hlavní závod bude rozdělen na kategorie A, B, C, D, E, ŽA a ŽB, letos poprvé budou ženy rozděleny na kategorii do 40 a nad 40 let. Kategorie E je možností pro muže nad 60 let. Kdo si netroufá na hlavní závod, nemusí zoufat, na trati 20km je možnost se jak vyzávodit tak relaxačně projet v kategorii OPEN, rozdělené na muže/ženy. Pro kategorii G a H – starší žáci je připravena trať 8 a 12km.

Pro zúčastněné bude za symbolické startovné 100,-Kč v cíli připraven gulášek, uzená žebra a makrela, koláče, ovoce, pivínko a kofča. Ocenění získají nejlepší 3 v každé kategorii, a ti co nebudou mít štěstí, určitě vyhrají něco v tombole. Pro dopředu přihlášené je možnost zakoupit pamětní tričko - a letos se opravdu povedlo!

Příprava závodu je nyní v plném proudu, držte palce a přijďte nás podpořit svou účastí, vytvoříme společně atmosféru vhodnou světových sportovních klání. Více informací na http://www.esenbaci.com/Sumna-jizda.html a facebooku www.facebook.com/sumna.jizda, na viděnou se těší Ladik Chmelař, ředitel závodu.

Aktualizováno Pátek, 06 Červen 2014 13:12