nekm zdar :)
 
 
Středa, 26 Čer 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Vidnavské okruhy 2 - 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jan Machala   
Neděle, 20 Červenec 2014 20:40

V sobotu 26. 7. 2014 pokračuje ve Vidnavě silničních část letošního šnečího zápolení. Klikněte pro další informace.

             Již tuto sobotu 26. 7. 2014 ve Vidnavě pokračuje amatérský cyklistický seriál Jesenický Šnek. Na programu je závod s hromadným startem, jehož trasa vede z Vidnavy přes Štachlovice, Starou Červenou Vodu směrem k Velkým Kuněticím, kde se stáčí zpět a podél hranic vede zpět do Vidnavy. Tento okruh měří 16 km a účastníky čeká jednou, 3x nebo 4x, podle toho do jaké věkové kategorií spadají.

Vidnavské okruhy 2 se tedy jedou po stejné trase jako na jaře, jen v opačném směru. Tato drobná změna zcela mění charakter závodu a podle toho je nutno připravit i taktiku :-) 

             Kromě výkonnostních sportovců je otevřen široké sportovní veřejnosti a účastníkům všech věkových kategoriích. Prezentace probíhá v restauraci Na Rynku na vidnavském náměstí od 8:30. Start závodů je v 10:00.

            Přijeďte si vyzkoušet atmosféru silničního závodu na vlastní kůži. Trasa závodu vede po komunikacích s minimálním provozem a bude zabezpečena pořadatelskou službou na křižovatkách, před pelotonem bude kroužit doprovodné vozidlo. Při každém průjezdu cíle čeká občerstvovací stanice. To vše za startovné 30, 70 nebo 100 Kč.

            Přijměte tento text jako pozvání na závod – ať jako aktivní účastník nebo divák. Podrobnější propozice najdete v odkazu níže.

 Propozice 

Aktualizováno Neděle, 20 Červenec 2014 21:38