nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 21 Kvě 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Poslední vyjížďka šneků 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ladikcmelda   
Pondělí, 14 Září 2015 15:31

Gratuluji všem účastníkům, pořadatelům a podporovatelům letošního cyklistického seriálu Jesenický šnek 2015. Tento víkend proběhly poslední závody MTB i silnice, nyní probíhá zpracování výsledků. Ten kdo zná se už určitě těší na vyhodnocení. Uzavření formou hromadné vyjížďky šneků proběhne s cílem na Rejvízu v sobotu 17.10. ...čtěte dále...

A co Vás čeká? Kromě toho, že detailní informace budeme průběžně přihazovat, již nyní se můžete těšit na společnou až společenskou akci... po delší době jsme navázali na dobrou spolupráci s organizátory "Posledního kilometru", tedy letos to bude se vší parádou.

 

Program v sobotu 17.10.2015

Sraz na cyklopřibližovadle či kolobce proběhne na Masarykově náměstí v Jeseníku. Od 9 do 10:45 proběhne prezentace. Startovné je letos 100,-Kč, přičemž v ceně je občerstvení na startu a v cíli nealko a gulášovka. V 11:00 proběhne slavnostní start, naplánovány máme 3 trasy... 1. je silniční - obrácené GIRO, 2. MTB a 3. soft-i pro děti. Cíl je pro všechny stejný - Rejvíz - Noskárna.

Trasy: Silnice   MTB   a  MTB soft

Po dojezdu na Rejvíz proběhne občerstvení - zmiňované nealko a gulášovka, nechtěli jsme zbytečně vybírat horentní sumy, aby jste dostali co Vám nechutná, raději necháváme na Vás, dlabanec si každý pořeší sám.

Pro děti bude na Rejvízu zajištěn skákací nafukovací hrad od PARTNERS, kde se ratolesti mohou od 12:30 vyřádit do haleluja.

Od 14:30 do 16:00 proběhne slavnostní vyhlášení seriálu Jesenický šnek a Jesenický šneček za rok 2015.

Po ukončení vyhlášení proběhne TOMBOLA.... letos díky spoluorganizátorovi hlavní cena KOLO SUPERIOR.

Po tombole se bude klábosit, promítat, gratulovat, plácat po ramenech a bujaře oslavovat!

Od 20:00 vypukne pravé veselí, s kapelou FAST FOOD se protancujeme až do rána.

Další důležitá sdělení:

- kdo bude autem a pojede večer domů - doporučujeme si auto hodit na Rejvíz a přijet do Jeseníku na kole... parking u Noskárny zajištěn grátis

- kdo chce zajistit spaní .... cca 230/ dospělí a cca 170 děti... piště na email.... Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo mu zavolete na tel. +420 732 543 050 .... jde do domluvenou cenu, lépe nelze

- kdo se navalí, toho na kole domů nepustíme, bude možné využít hromadné TAXI za zvýhodněnou cenu. Tady ješte opravdu jednou tytyty, lépe jet taxálem, než potom sanitkou v lepším případě!

Další info sosejte tady... Poslední kilometr a na této stránce, kde budeme doplňovat mls pro oči.

Na viděnou se těší Ladik Čmelda a Kamil Cukr, 2 blázni z Jeseníku :-)

PS: hrubky a překlepy vyhrazeny... :-)

Aktualizováno Úterý, 29 Září 2015 12:19