nekm zdar :)
 
 
Středa, 28 Čer 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Seznam nejúspěšnějších šneků a šnečků, PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Osladil   
Čtvrtek, 01 Říjen 2015 14:51

kteří budou vyhlášeni 17. 10. od 14:30 hodin na akci Poslední kilometr a Poslední vyjížďka šneků...

Budou vyhlášeni nejúspěšnější letošní závodníci každé kategorie na 1 až 5 místě, kteří bodovali alespoň ve 4 závodech daného seriálu.

Tzn. ještě jinak, že závodníci na 1 až 5 místě, kteří nezískali body alespoň na 4 závodech nebudou vyhlášeni!!!

V týmech budou vyhlášeni první 3 nejlepší týmy v každém seriál.

Zde je přesný seznam:

Jesenický šnek

poř. jméno tým
G – žačky roč. 2000 a mladší silnice
1 Magdaléna Míčková ACS Drak Vrbno
2 Kateřina Mlynářová ACS Drak Vrbno
G – žačky roč. 2000 a mladší MTB
1 Helena Nováčková eSeNBáci
2 Monika Nováčková eSeNBáci
3 Lucie Nováčková eSeNBáci
4 Karla Mičkerová Fitko Jeseník
5 Kristýna Václavíková Stevens Oknoplast Šumperk
H -žáci roč. 2000 a mladší silnice
1 Martin Adámek ACS Drak Vrbno
2 Vojtěch Kresta ACS Drak Vrbno
3 David Fiálek ACS Drak Vrbno
4 Jakub Šíbl ACS Drak Vrbno
H -žáci roč. 2000 a mladší MTB
1 Ondřej Taraba SKI Petříkov
2 Filip Řeha Fitko Jeseník
3 Marian Svoboda UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice
4 Martin Kolář SKI Petříkov
5 Roman Velc SKI Petříkov
ŽA – ženy roč. 1999 – 1976 silnice
1 Jana Vyčítalová ACS Drak Vrbno
2 Nela Haláková ACS Drak Vrbno
ŽA – ženy roč. 1999 – 1976 MTB
1 Tereza Valová Bikesport Uničov
2 Michaela Švubová Stevens Oknoplast Šumperk
3 Ivana Hundáková eSeNBáci
4 Iveta Kolegarová Jeseničtí orli
5 Petra Kouřilová Fitko Jeseník
ŽB – ženy roč. 1975 a starší silnice
1 Petra Vicencová Cykloracing team Olomouc
ŽB – ženy roč. 1975 a starší MTB
1 Renata Najsrová Bike One
2 Taťána Pokorná Bike One
3 Zuzana Oravcová eSeNBáci
4 Ilona Mičkerová Fitko Jeseník
M – junioři roč. 1999 – 1997 silnice
1 Vojtěch Kmínek Mapei Cyklo Kaňkovský
2 Ondřej Mach TJ Uničov
3 David Laštůvka Mapei Cyklo Kaňkovský
M – junioři roč. 1999 – 1997 MTB
1 Tomáš Fláma Ekofarma Křížov
2 Jan Bedeč Jeseničtí orli
4 Karel Nováček eSeNBáci
A – muži roč. 1996 – 1986 silnice
1 Jan Urbášek Experiment 23
2 Jan Machala Cykloracing team Olomouc
3 Antonín Lant Team Forman Cinelli
A – muži roč. 1996 – 1986 MTB
1 Miroslav Fláma Ekofarma Křížov
2 David Hladiš TNF BIKE TEAM
3 Patrik Nešpor Jeseničtí orli
5 Ondřej Knotek eSeNBáci
B – muži roč. 1985 – 1976 silnice
1 Zdeněk Petřík CPV Krnov
2 Tomáš Kajnar Nutrend Specialized
3 Pavel Vašíček Cykloracing team Olomouc
B – muži roč. 1985 – 1976 MTB
1 Zdeněk Petřík CPV Krnov
2 Tomáš Vychodil Cyklokoalice Zlaté Hory a Písečná
3 Tomáš Kechrt Cyklo Polách a syn Šumperk
4 Lukáš Kopecký Hartman CZ
5 Pavel Václavík Stevens Oknoplast Šumperk
C – muži roč. 1975 – 1966 silnice
1 Martin Kouřil Fitko Jeseník
2 Petr Chaloupka Cykloracing team Olomouc
3 Vlastimil Mlynář ACS Drak Vrbno
4 Martin Janů Silný tým Uničov
5 Marek Chuděj Cykloracing team Olomouc
C – muži roč. 1975 – 1966 MTB
1 Martin Kouřil Fitko Jeseník
2 Vladislav Krejčí Bikesport Uničov
3 Marcel Šedivý Catus Bike Team
4 Jakub Černoch eSeNBáci
5 Alois Uchytil Cyklokoalice Zlaté Hory a Písečná
D – muži roč. 1965 – 1956 silnice
1 Libor Trochta Cykloracing team Olomouc
2 Karel Sekerka Cykloracing team Olomouc
3 Milan Švec Silný tým Uničov
4 Stanislav Lukeš Cykloracing team Olomouc
5 Dušan Hudeček Jeseničtí orli
D – muži roč. 1965 – 1956 MTB
1 Martin Vala Bikesport Uničov
2 Dušan Hudeček Jeseničtí orli
3 Robert Kolář SKI Petříkov
4 Miroslav Sobala Cyklokoalice Zlaté Hory a Písečná
5 Ladislav Bedeč Jeseničtí orli
E – muži roč. 1955 a starší silnice
1 Andrzej Misina Merida Gliwice
2 Jiří Pekarčík Cyklo Kramo Suchdol
3 Jiří Kouřil Fitko Jeseník
4 Marek Zdanowicz Merida Gliwice
5 Miloslav Mlynář ACS Drak Vrbno
E – muži roč. 1955 a starší MTB
1 Jiří Kouřil Fitko Jeseník
2 Karel Trojek Stevens Oknoplast Šumperk
3 Ivan Brückner MTB Bohdíkov
4 Ivo Raida eSeNBáci
5 Bedřich Komárek Hlubočky
Celkový vítěz – silnice
1 Jan Urbášek Experiment 23
Celkový vítěz – MTB
1 Zdeněk Petřík CPV Krnov
Týmy silnice
1 ACS Drak Vrbno  
2 Cykloracing team Olomouc  
3 Silný tým Uničov  
Týmy MTB
1 eSeNBáci  
2 Fitko Jeseník  
3 Jeseničtí orli  

Jesenický šneček

poř. jméno tým
H1 – benjamínky roč. 2011 a mladší
1 Dominika Kvapilová Jeseničtí orli
2 Natálie Juříková Jeseničtí orli
3 Valérie Kubíčková  
4 Eliška Pírková Jeseničtí orli
K1 – benjamínci roč. 2011 a mladší
1 Jakub Zvědělík ACS Drak Vrbno
2 Lukaš Bittner  
3 Nicolas Rojek KTUKOL Glucholazy
4 Jindřich Macek  
5 Jakub Krejčí Bikesport Uničov
H2 – před žačky roč. 2010 – 2008
1 Ester Buchtová SKM Zlaté Hory
2 Eliška Papšíková Jeseník
3 Barbora Žáková Česká Ves
K2 – před žáci roč. 2010 – 2008
1 Jan Václavík Stevens Oknoplast Šumperk
2 Teo Formánek Fitko Jeseník
3 Marek Uchytil Bike team Zlaté Hory
4 Matyáš Klinec  
5 Ondřej Žák Česká Ves
H3 – malé žačky roč. 2007 – 2005
1 Karolína Hoczová eSeNBáci
2 Lucie Argirovská SPV Javorník
3 Magdaléna Kolářová SKI Petříkov
4 Barbora Osladilová eSeNBáci
5 Ema Korytářová Fenix Ski Team Jeseník
K3 – malí žáci roč. 2007 – 2005
1 Benjamin Dabrowski  
2 Marcel Svoboda UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice
3 Michal Papšík Jeseník
4 Damián Hastík SKM Zlaté Hory
5 Szymon Rojek KTUKOL Glucholazy
H4 – mladší žačky roč. 2004 – 2003
1 Monika Nováčková eSeNBáci
2 Lucie Nováčková eSeNBáci
3 Nela Argirovská SPV Javorník
4 Julia Dabrowská  
K4 – mladší žáci roč. 2004 – 2003
1 Marian Svoboda UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice
2 Mateusz Rojek KTUKOL Glucholazy
3 Roman Velc SKI Petříkov
4 Marek Buchta SKM Zlaté Hory
5 Tobias Formánek Fitko Jeseník
Celkový vítěz – Jesenický šneček
1 Marian Svoboda UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice
Týmy – Jesenický šneček
1 eSeNBáci  
2 SKM Zlaté Hory  
3 Jeseničtí orli  
Aktualizováno Čtvrtek, 08 Říjen 2015 14:26