nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 13 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Českopetrovická koolna 21. 5. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 16 Květen 2016 08:11

Na řadě je závod MTB a "šnečka", který má v seriálu premiéru. České Petrovice sice nejsou v Jeseníkách, ale v Orlických Horách, avšak pořád je to docela blízko a akce jistě přinese to právé zpestření, které náš seriál potřebuje...

propozice

plakát

leták

přihlášení

mapa parkoviště

mapa prezentace

ubytování - Martina Baierová - tel. 723 332 119, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Po dohodě je možnost přes noc uschovat kola v areálu. 

UPOZORNĚNÍ od pořadatelů:

Nebudeme vyhodnocovat v kategorii malí žáci a mladší žáci závodníky, kteří budou mít užší pláště než 1,9 palce. Toto chceme udělat pouze v těchto dětských kategoriích kde je to velice vyrovnané a na těchto tratích je to handicap pro MTB závodníky a navíc je to MTB závod, kde by tyto krosíky popř. silničky neměli být.

Děláme to z  důvodů férovějšího závodu ohledně MTB závodníků a bezpečnosti ostatních dětí. V Rýmařově byly vzneseny protesty a rádi bychom tomu tímto předešli.

Děkujeme za pochopeníSmile

Aktualizováno Pondělí, 16 Květen 2016 08:32