nekm zdar :)
 
 
Středa, 08 Čec 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Poslední vyjížďka šneků a vyhlášení vítězů 2018 - 13.10. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ladikcmelda   
Čtvrtek, 27 Září 2018 14:59

Ahoj, jistě netrpělivě čekáte informaci, kdy a kde se letos budou přebírat trofeje z lotošního klání. Silniční závody mají dobojováno, ale do celkového pořadí šnečků a MTB šneků se bude v neděli 30.9 ještě promlouvat. Slavnostní vyhlášení a vyjížďky proběhnou 13.10. v sobotu s odzkoušeným zázemím v Horní Lipové v Magacíně. Kromě celodeního programu Vás večer čeká hudební zábava pod taktovkou oblíbené kapely FastFoot a doufáme, že toho letos využijete a nevezmete po vyhlášení roha. Proto jsme i nasměřovali tombolu na čas zábavy tak, ať Vás vidíme tancovat a následně oslavovat překvapující ceny. Několik kamarádů vezmeme na ubytko v "Růžovce", nicméně nejsme vlastníky ubytovacích kapacit a proto Vám neumíme dělat případné prostředníky. Věříme, že využijete z mnoha možností ubytování v okolí nebo budete mít černého Petra (abstinujícího řidiče). Program vyjížďky nalezneznete zde .

Upřesnění: Od 17:00 bude probíhat na Magacíně občerstvení formou rautu, přičemž se chystá opravdu veliká žranice, co hrdlo ráčí. Aby byla nastavena potřebná úroveň  a mohli jste si 20* přidat, bude vybíráno 300,- Kč pro dospělého a 150,-Kč pro děti do 12let. Raut bude dokud neprasknete a po té poslouží jako dokrmení pro tancem unavené jedince.

Těšíme se na Vás, Čmelda, Cukr, PanJan a další.

Aktualizováno Středa, 10 Říjen 2018 11:06