nekm zdar :)
 
 
Úterý, 04 Srp 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Jesenický šnek od roku 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 13 Prosinec 2018 17:01

Do nového roku a 25. ročníku seriálu Jesenický šnek vstoupíme se změnami...

Drazí „šneci“,

na zakončení letošní sezóny v Horní Lipové jsem veřejně oznámil mé ukončení ve funkci předsedy spolku Jesenický šnek, a to k datu 31. 12. 2018. Je tedy na čase vás seznámit s tím, jak to bude od 1. 1. 2019.

Výkonný výbor a členové (pořadatelé) spolku Jesenický šnek schválili, že od 1. 1. 2019 bude zajišťovat chod seriálu Jesenický šnek Cyklistika Jeseník, spolek. Spolek např. zajišťuje fungování mládežnického cyklistického oddílu Force team Jeseník, pořádá závody v JŠ, Oderském poháru, ČP mládeže a příští rok dokonce Mistrovství ČR mládeže v silniční cyklistice. Web a FB zde: https://cyklistikajesenik.cz/ https://www.facebook.com/FORCETEAMJESENIK/

Řídícím orgánem spolku Cyklistika Jeseník je výkonný výbor, který má nyní toto složení – Rostislav Brokeš (předseda), Michal Kautz (místopředseda), Marek Chuděj, Daniel Kovář, Kamil Osladil, Karel Sekot.

Všichni pořadatelé, kteří budou v určitém roce pořádat závod v seriálu Jesenický šnek, se stanou automaticky členy komise pořadatelů seriálu Jesenický šnek. Členové komise můžou podávat výkonnému výboru spolku Cyklistiky Jeseník návrhy související s fungováním seriálu Jesenický šnek a mohou provádět i více činností pro seriál Jesenický šnek, jako např. dělat výsledky, psát články, plnit web a FB, uspořádat zakončení atd.

Chci vás ujistit, že o budoucím fungování regionálního cyklistického seriálu Jesenický šnek nemusíte mít vůbec obavy! Stávající pořadatelé závodů chtějí pro vás nadále závody pořádat! Navíc jsou tu další pořadatelé, kteří mají vážný zájem zařadit svou akci do naší soutěže! Pánové Ladik „Čmelda“ Chmelař (šéf MTB závodů, plnič webu a FB) a Hanes „Glomba“ Glombiček (výsledkář, plnič FB) budou nadále pokračovat ve své obětavé činnosti. No a nakonec i já někdy ze zálohy přispěji na webu a FB.

Poprvé jsem si k Jesenickému šneku „čuchl“ jako závodník v roce 1998. Od roku 2000 pořádám, či spolupořádám závody seriálu. V roce 2003 jsem byl jedním se zakládajících členů občanského sdružení (nyní spolku). Od roku 2008 až do teď jsem byl předsedou. Takže téměř 19 let jsem byl pořadatelem (i když to je pořád „prd“ oproti jiným matadorům). Předsedu jsem dělal 11 let, a to je až příliš dlouho. Za toto mé dosavadní šnečí období bych chtěl poděkovat všem „šnekům“ za trpělivost, všem současným i bývalým pořadatelům za jejich obětavou činnost a všem těm co mi jakkoliv pomohli a podrželi. Raději nechci nikoho jmenovat, protože bych za ty roky určitě na někoho zapomněl.

A na závěr přeji všem krásné pohodové Vánoce a vše NEJ v novém už 25. ročníku našeho originálního sportovního seriálu.

Kamil „Cukr“ Osladil, dosluhující předseda

 

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Prosinec 2018 17:14