nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 29 Lis 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky 2020 - MTB PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Halfar   
Pondělí, 14 Červen 2021 23:45
V sobotu 19.6. na závodě Křížová stezka ve Zlatých Horách proběhne vyhlášení celkových výsledků MTB za rok 2020. Vyhlášení budou první 3 v každé kategorii. Kompletní výsledky jsou zde:
JESENICKÝ ŠNEK
 

KATEGORIE A

                   
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Strupek Matyáš Biketeam TJ Zlaté Hory     176 176 163   190 190 895
2 Novák Patrik Cyklo Polách a syn Šumperk       80 87 91 140 87 485
3 Hejtmánek Marek SK Salith Suntex Šumperk         130 140   140 410
4 Fláma Tomáš TS Bohemia         190 190     380
5 Kohout Lukáš TriBike Koala Stevens MTB     84 87   83 100   354
6 Navařík Robert NAVA Sport Velké Losiny         140 163     303
7 Hladiš David Cykloteam Kolárna         96 140     236
8 Řeha Filip Pardus TUFO Prostějov     190           190
9 Rosmanit Michal NOVATOP Bike Team     72       106   178
10 Horák Domink Rábkárna team   176             176
11 Ryšavý Vojtěch Šumperk         67 36   66 169
12 Procházka Jakub Fort SMC Ústí nad Orlicí       163         163
13 Štolfa Štěpán Pítrs bikes team       151         151
14 Babiánek David Cycloracing Olomouc     151           151
15 Fláma Miroslav Bikesport Uničov         77 68     145
16 Mamiňák Jan Rokytnice v Orlických horách       66       75 141
17 Tekula Hynek DK Bikeshop Racing Team         121       121
18 Pytel Piotr WKK Pfleidere Wierosyow           93     93
19 Brachtl Adam     87             87
20 Novák Michael               85   85
21 Suchodol Jiří Žamberk       82         82
22 Kašpar Lukáš Biketeam TJ Zlaté Hory     34 48         82
23 Belt Kacper MTB ELDAR SKIBIKE STRONIE     79           79
24 Škabrana Martin Promotorsport         70       70
25 Kočí Vít MONDRAKER Racing team               69 69
26 Štěch Jakub               64   64
27 Švrčina Vojtěch Svobodné Heřmanice             59   59
28 Havlíček Miroslav TriBike Koala Stevens MTB     58           58
29 Hrubý Petr Coarse Cycling Team           53     53
30 Lux Tomáš BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       53         53
31 Kremser Jakub Danda tým             50   50
32 Holý David TriBike Koala Stevens MTB           0 47   47
33 Lasovský Jiří Jeseník     45           45
34 Slavíček Vít TriBike Koala Stevens MTB           38     38
35 Skřivánek Michal TFA Team Rohatec     37           37
                       
KATEGORIE B                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Hlásný Radek Písařov -157 151 82 91 84 75 151 130 607
2 Neset Jan IN-LIFE cycling team     130   106   176 121 533
3 Halfar Martin eSeNBáci     66   80 73 130 106 455
3 Sobala Martin Biketeam TJ Zlaté Hory -142 113 89 70 79 72 93 81 455
4 Grček Lubomír DK Bikeshop Racing Team -144 121 71 73 81 74 84 93 453
5 Slavíček Petr TriBike Koala Stevens MTB     70 77   61 83 80 371
6 Kočí Jan SK Žamberk TESSUTI SPORT       93   100   151 344
7 Kubiš Ondřej Biketeam TJ Zlaté Hory   77 40 60   44 77   298
8 Smolík Jiří Force team Jeseník     44 55 71 46   67 283
9 Filka Karel Biketeam TJ Zlaté Hory -35 73 35 50   37 60 58 278
10 Zbýňa Martin Bohdíkov         73 62   83 218
11 Smolski Kamil Adam PCC Prudnik     113     96     209
12 Hanslián Filip MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM     76         113 189
13 Hrabal Libor Rýmařov     57     51   78 186
14 Satke Tomáš IN-LIFE cycling team     163           163
15 Doležal František TriBike Koala Stevens MTB     78       79   157
16 Němec Patrik Skunk Loštice         75 65     140
17 Hladil Milan Šumperk     43 49   41     133
18 Koryťák Radek Jeseník     67     48     115
19 Reif Jan LKT 80 Šumperk         69 44     113
20 Čapek Jan SK SKIVELO neslyšících Olomouc         100       100
21 Libra Mirek NOVATOP Bike Team       100         100
22 Kokeš Michal NOVATOP Bike Team     96           96
23 Regec Vojtěch UP Olomouc     93           93
24 Pastrnek Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc         93       93
25 Heckel Alfréd eSeNBáci     30       61   91
26 Kocourek František SK SKIVELO neslyšících Olomouc         89       89
27 Maňur Antonín Rýmařov     87           87
28 Glombiček Jan eSeNBáci     46     37     83
29 Kratina Tomáš Business logic s.r.o.         83       83
30 Frencl Martin Pítrs bikes team       81         81
31 Boček Jakub NOVATOP Bike Team     80           80
32 Stryk Milan Bikesport Team Mohelnice         0 79     79
33 Plhak Ondřej LineTeam             78   78
34 Studýnka David SK SKIVELO neslyšících Olomouc         76       76
35 Kulhavý Tomáš MONDRAKER Racing team       75         75
36 Musil Ondřej               75   75
37 Vtípil Radek Ghost Team       72         72
38 Kukol Petr           72       72
39 Vaszily Lumir SK SKIVELO neslyšících Olomouc         68       68
40 Nevrlý Lukáš TriBike Koala Stevens MTB     68           68
41 Beneš Pavel PrajzskáPower     64           64
42 Beneš Daniel PrajzskáPower     56           56
43 Jiroušek Jakub CBS Red Star     55           55
44 Knotek Ondřej eSeNBáci     51           51
45 Hromada Aleš Praha               51 51
46 Vandlík Petr Vandlíci           48     48
47 Vojtek Jiří CBS Red Star     48           48
48 Petrásek Jan Freiwaldau     40           40
49 Černil Tomáš eSeNBáci     39           39
50 Hlisnikovský Libor Jeseník     36           36
51 Uher Robert Bělá pod Pradědem     33           33
52 Vlčko Michal Jeseničtí Orli     32           32
                       
KATEGORIE C                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Kopecký Lukáš Prestige Cycling Team     121 130 100 113 163   627
2 Petřík Zdeněk LOKO Campagnolo Krnov     140   91 121   163 515
3 Krejčí Vladislav Bikesport Uničov   140 100   77 84   100 501
4 Vychodil Tomáš Biketeam TJ Zlaté Hory -58 96 61 79 58   87 96 419
5 Štepáník Bedřich Force Fojtík Wilier   85   84   64 96 89 418
6 Gajdoš David Fitko Jeseník   91 59   52 59   76 337
7 Cink Petr SC Samotišky -37 0 47 65 37 43 70 70 295
8 Kašpar Petr Biketeam TJ Zlaté Hory -34   41 56 34 40 71 64 272
9 Jakl Libor SC Samotišky     0 62   43 68 71 244
10 Záhorec Stanislav Fitko Jeseník           82 121   203
11 Hartl Karel Starbike.sk   190             190
12 Hekele Emil Zekof TEAM           176     176
13 Plánička Robert Bikesport Team Mohelnice         67 87     154
14 Tyráček Martin Moolbike team         64 81     145
15 Bukač Roman Pardubice       71   69     140
16 Langer Jiří SC Samotišky     41 46     51   138
17 Beneš Pavel Bikesport Uničov         62 71     133
18 Rosmanit Aleš Bike Team Opava           49 82   131
19 Foltýs Jiří TT Opava   130             130
20 Herynek Robert Force team Jeseník     44   35 46     125
21 Černoch Jakub eSeNBáci     65     56     121
22 Bukovský Lukáš DK Bikeshop Racing Team         110       110
23 Rozehnal Václav Promotorsport         48 60     108
24 Najser Tomáš Bike One     106           106
25 Rous Josef UNIKOVO MTB TEAM   0       50 50   100
26 Zedník Pavel Cykloklub Dalečín       96         96
27 Petrovský Marek Promotorsport         45 47     92
28 Sás Ladislav SK Vyhlídka Štenberk   84             84
29 Vondruška Martin Bludov           35 49   84
30 Pospíšil Petr OnRoad Racing Team               84 84
31 Morávek Pavel Renova Morávek   80             80
32 Sojka Dariusz Gogolin   78             78
33 Mrkva Jakub DK Bikeshop Racing Team       76         76
34 Nemrava Petr SC Samotišky               74 74
35 Kostka Tomáš Sporton Šumperk           67     67
36 Švrčina Miroslav Svobodné Heřmanice             65   65
37 Mervart Martin             63     63
38 Sojka Marek GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY             63   63
39 Žák Jan LineTeam             62   62
40 Žák Marek Jeseničtí Orli     62           62
41 Šindelář Jan HEAD PRO TEAM OPAVA         61       61
42 Čadil Pavel TopLoziska.cz       59         59
43 Prstek Michal Smash Gym Olomouc         59       59
44 Zezulka Petr SK Žamberk TESSUTI SPORT       57         57
45 Novotný Tomáš Šumperk           57     57
46 Tesařík Michal Cykloteam Kolárna         56       56
47 Vítámvás Zbyněk             55     55
48 Chrást Martin Brno               55 55
49 Fojtášek David OKNADOMU s.r.o.               54 54
50 Bartoš Martin Bikesport Team Mohelnice         54       54
51 Brichta Robert Dolní Morava               53 53
52 Koukol Tomáš           53       53
53 Nečas Miroslav               53   53
54 Šedivý Marcel Catus Beki Team             52   52
55 Bajana Radoslav Dolní Morava               52 52
56 Doleček Martin SK Žamberk TESSUTI SPORT       52         52
57 Ryšavý David Bikesport Team Mohelnice           47     47
58 Kovář Daniel Force team Jeseník     46           46
59 Tomaštík Petr Danda tým             46   46
60 Pučok Jiří Jeseník       46         46
61 Nechuta Aleš Bike Freaks Holice       45         45
62 Moravec Tomáš Danda tým             44   44
63 Harlender Michal Cykloteam Kolárna         44       44
64 Doskočil Miloš Sporton Šumperk           42     42
65 Mičunek Pavel Buldoci Rapotín           42     42
66 Kočvara Jiří Jeseničtí Orli     37           37
67 Pobořil Lukáš Force team Jeseník     36           36
68 Skokun Grzegorz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY     33           33
69 Kocourek David Biketeam TJ Zlaté Hory     30           30
70 Prstek Michal 2. Smash Gym Olomouc         28       28
71 Hemala Libor Promotorsport         26       26
                       
KATEGORIE D                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Panoch Václav Biketeam TJ Zlaté Hory -124 76 81 83 58 66 91 91 422
2 Kočí Roman Potštejn     77 78 55 70   77 357
3 Kosek Jiří UNIKOVO MTB TEAM       69 50 58 76 82 335
4 Daňhel Mojmír MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM     63   42 50 89 85 329
5 Sobala Miroslav Biketeam TJ Zlaté Hory -80 82 45 58 39 41 69 65 319
6 Jílek Martin Cyklo Polách a syn Šumperk   106   89     113   308
7 Vondruška Miroslav Libina -32 79   49 32 38 67 63 296
8 Spurný Lubomír SC Samotišky     42 54   40 66 60 262
9 Nevosad Jindřich Zlaté Hory   75 34 48   35 54   246
10 Uchytil Alois Biketeam TJ Zlaté Hory -39 0 49 67 40 39   61 217
11 Kohout Tomáš KOLOFIX OLOMOUC     69   60 77     206
12 Fláma st. Miroslav Ekofarma Křížov         47 52   73 172
13 Hrubý Petr SK Salith Suntex Šumperk         83 85     168
14 Navařík st. Robert NAVA Sport Velké Losiny         71 89     160
15 Hudeček Dušan eSeNBáci     49       74   123
16 Hejtmánek Miloš Hasbike Šumperk         46 45     91
17 Neumann Boris Jeseničtí Orli             80   80
18 Jáně Vladimír Bludov         38 39     77
19 Steuer Radovan HEAD PRO TEAM OPAVA             73   73
20 Novotný Radek OCK Osík       64         64
21 Kulhavý Miroslav SK Žamberk TESSUTI SPORT       61         61
22 Juchelka Patrik Jeseničtí Orli     60           60
23 Haberland Jack Cyklo Pozořice             58   58
24 Novotný rené               55   55
25 Petruš st. Lubomír Cykloteam Kolárna     53           53
26 Terber Miroslav Danda tým             49   49
27 Opletal Vladimír Short Bike Academy Opletal         49       49
28 Kremser Kamil Danda tým             48   48
29 Hanslik Jan Alcatraz             48   48
30 Staník Josef Bikesport Uničov     47           47
31 Horák Pavel Alcatraz             47   47
32 Albrecht Karel             45     45
33 Kudláček Boris Ghost Team       45         45
34 Onderka Petr Danda tým             45   45
35 Adamů Pavel Fitko Jeseník         43       43
36 Vincour Jiří eSeNBáci     39           39
37 Tomečka Libor Černé koně Černotín     38           38
38 Brandýs Roman Cykloteam Kolárna           36     36
39 Hégr Zdeněk Putanov     30           30
                       
KATEGORIE E                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Kouřil Jiří Fitko Jeseník -91 83 50 68 41 110 82 72 415
2 Hynek Vladimír Jeseničtí Orli -36 81 48 0 36 100 72 59 360
3 Keprt Jan Nadoraz Zábřeh -64 74 35 50 29 71 46 56 297
4 Spáčil Leopeold MONDRAKER Racing team   100 73   51       224
5 Bruckner Ivan MTB Bohdíkov         30 77   57 164
6 Kukula Zdeněk Cykloteam Kolárna         33 91     124
7 Všetička Zdeněk SKP Olomouc     31   27 64     122
8 Dubec Jiří Zlaté Hory     32 44     45   121
9 Peškar Josef Bikesport Uničov         31 83     114
10 Miček Oldřich Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou     83           83
11 Hrdina Jiří Jeseník     31         50 81
12 Krňávek Rudolf             67     67
13 Jiroutek Juraj IN-LIFE cycling team               63 63
14 Musil Vladimír               57   57
15 Fuchs Vladimír               56   56
16 Frkal Miroslav NOVATOP Bike Team     54           54
17 Frencl Ctibor Pítrs bikes team       51         51
18 Nedoma Jan Štrof Team     50           50
19 Ščerba Karel (prázdné)             44   44
20 Kolář Robert Ski Petříkov     43           43
21 Muck Arnošt 2K Bike Club Odry     42           42
22 Grepl Josef eSeNBáci     29           29
                       
KATEGORIE J                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Kunert Dominik TriBike Koala Stevens MTB       140   151 110 176 577
2 Svoboda Marian UNIKOVO MTB TEAM   163   113   106 91   473
3 Zubatý Adam SC Samotišky   93   63 74   83 79 392
4 Kočí Štěpán ZPcyclo PROOFY Corratec team     74 74 85     69 302
5 Zemene Jakub ETHIC SPORT CYCLING TEAM     91   151 0     242
6 Skoumal Roman Bikesport Team Mohelnice     85   78 78     241
7 Lávička Adam Kross Bike Ranch team       190         190
8 Macháč Josef Cykloteam Kolárna         176       176
9 Bureš štěpán CK Morava         91 80     171
10 Konrad Gola Glucholazy       121         121
11 Kraus Lukáš Lázně Bělohrad         113       113
12 Morávek Roman SK Špindl       106         106
13 Bohdalovský Jiří HEAD PRO TEAM OPAVA             100   100
14 Mádr Lukáš SC Samotišky   89             89
15 Meier Lukáš Ghost Team       85         85
16 Štindl Matěj Moravec team         82       82
17 Gola Konrád RK Aluminium bike team           76     76
18 Pietroň Filip HEAD PRO TEAM OPAVA     75           75
19 Lacina Vojtěch Ostrava           54     54
20 Bednarek Piotr KTUKOL Glucholazy     52           52
21 Rokicki Pawel PCC Prudnik           49     49
22 Michalička Patrik BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       47         47
23 Pučok Jiří eSeNBáci     0 47         47
24 Bauck Benjamin Glucholazy     38           38
                       
KATEGORIE KI                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Zvědělík Ondřej Force team Jeseník     100 100 67   110 110 487
2 Buchta Marek Force team Jeseník   110 83     77 64 100 434
3 Kovačičin Šimon SC Samotišky   100   62     100 91 353
4 Kohout Tomáš KOLOFIX OLOMOUC     91   71 100     262
5 Chmela Lukáš TriBike Koala Stevens MTB     71   62       133
6 Polášek Ondřej Bike 2000         110       110
7 Horák Ondřej Jaroslav Kulhavý Cycling team       110         110
8 Záhorec Adam Fenix Ski Team Jeseník           110     110
9 Moroň Daniel HEAD PRO TEAM OPAVA     110           110
10 Pařez Tomáš Expres CZ Tufo Team Kolín         100       100
11 Procházka Ondřej Short Bike Academy Opletal         91       91
12 Hýžďal Vít Kolokroužek Zlín           91     91
13 Raška Matouš Bike 2000           83     83
14 Šindelář Roman HEAD PRO TEAM OPAVA         83       83
15 Fiálek David ACS Drak Vrbno     77           77
16 Švidrnoch Jakub Bike 2000         77       77
17 Poche Jan Ghost Team       67         67
18 Návrátil Michal Cykloteam Kolárna         64       64
                       
KATEGORIE KY                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Kouřilová Ema Fitko Jeseník         100 110 110 110 430
2 Kovačičinová Tereza SC Samotišky   110   71   62 64   307
3 Kotasová Natálie Biketeam TJ Zlaté Hory   71       59 59 77 266
4 Luzarová Tereza Biketeam TJ Zlaté Hory   100         58   158
5 Kudláčková Anna Ghost Team       110         110
6 Navrkalová Nikola ETHIC SPORT CYCLING TEAM         110       110
7 Nechutová Vendula Bike Freaks Holice       100         100
8 Vinklárová Marie (prázdné)         91       91
9 Rupová Dominika Force team Jeseník             91   91
10 Wierna Martyna KTUKOL Glucholazy     91           91
11 Olivová Denisa Sportovní kurzy         83       83
12 Hemalová Tereza Promotorsport         77       77
13 Rapantová Tereza (prázdné)         71       71
14 Hrušková Lucie Ski klub České Petrovice       67         67
                       
KATEGORIE SI                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Svoboda Marcel UNIKOVO MTB TEAM   110   71   100 91   372
2 Spurný Václav SC Samotišky       64   91 83 110 348
3 Zvědělík Vojtěch ACS Drak Vrbno       60 71   67 100 298
4 Rous Martin UNIKOVO MTB TEAM   100   61     77   238
5 Dubec Štěpán Force team Jeseník     100 0   110     210
6 Langer Vojtěch SC Samotišky     67 57     61   185
7 Vondruška Vojtěch Bludov           83 71   154
8 Rasocha Lukáš SK EDIE TEAM VSETÍN     110           110
9 Raška Lukáš Short Bike Academy Opletal         110       110
10 Harlender Lukáš Cykloteam Kolárna         100       100
11 Kubín Tomáš SC Samotišky   91             91
12 Černoch Viktor eSeNBáci     91           91
13 Kravák Vojtěch (prázdné)         91       91
14 Doleček Přemysl SK Žamberk TESSUTI SPORT       91         91
15 Papoušek Adam BIKE team Nové Město n.Moravě               91 91
16 Balcárek Jan Force team Jeseník     83           83
17 Kaniščev Alexandr Skunk Loštice               83 83
18 Jaroš Nikola Short Bike Academy Opletal         83       83
19 Nechuta Marek Bike Freaks Holice       83         83
20 Zezulka Aleš SK Žamberk TESSUTI SPORT       77         77
21 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY     77           77
22 Froml Patrik Bikesport Uničov         77       77
23 Lysek Dawid WKK Pfleidere Wierosyow     0     77     77
24 Gajdoš Karel MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM     71           71
25 Rokicki Karol PCC Prudnik           71     71
26 Petrovský Kryštof Promotorsport         67       67
27 Kopecký Jan Prestige Cycling Team             62   62
28 Suchdol Štěpán Biatlon Letohrad       59         59
29 Kristejn Jiří BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       58         58
                       
KATEGORIE SY                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Staňová Šarlota Force team Jeseník     110 83 110 91 77   471
2 Vašková Kateřina SC Samotišky   77 83     67 62 83 372
3 Mitvalská Bára UNIKOVO MTB TEAM   91   91   83 67   332
4 Gajdošová Viktorie Fitko Jeseník           100 100 100 300
5 Patrmannová Elen SC Samotišky     83     60 61 71 275
6 Žeravíková Ema SC Samotišky     83       71 91 245
7 Nevosadová Lucie SKM Zlaté Hory     67     64 60   191
8 Osladilová Barbora Force team Jeseník   83 100   0       183
9 Švidrnochová Vanda DK Bikeshop Racing Team         100       100
10 Jančíková Adéla SK Jiří Team Ostrava         91       91
11 Záhorcová Eliška Fenix Ski Team Jeseník             83   83
12 Majkráková Laura SK Kohouti Pržno           77     77
13 Zezulková Simona SK Žamberk TESSUTI SPORT       77         77
14 Kouřilová Julie Fitko Jeseník           71     71
15 Kvačková Viktorie BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       64         64
16 Nevosadová Barbora SKM Zlaté Hory     64           64
17 Pekařová Eliška Buldoci Rapotín           61     61
                       
KATEGORIE ŽA                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Nesetová Tereza IN-LIFE cycling team     110   100   110 110 430
2 Drápelová Magdalena SC Samotišky   100   62         162
3 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk         67 77     144
4 Malá Valérie eSeNBáci     77     61     138
5 Pracharová Tereza TriBike Koala Stevens MTB             58 67 125
6 Doležalová Ivana Cykloteam Kolárna   110             110
7 Staňková Štěpánka Moolbike team           110     110
8 Kubínová Klára DK Bikeshop Racing Team         110       110
9 Hrubá Veronika Bikesport Team Mohelnice           100     100
10 Čupová Jana NOVATOP Bike Team       100         100
11 Horáčková Marta Fitko Jeseník               91 91
12 Binderová Petra Head Bike TJ Opava     91           91
13 Bojková Michaela Bike 2000         91       91
14 Matysíková Kateřina Šumperk       91         91
15 Navrkalová Michaela ETHIC SPORT CYCLING TEAM         83       83
16 Štěchová Kateřina               71   71
17 Pokorná Šárka Jeseničtí Orli     62           62
18 Plhalová Kateřina Gajdošová Oborná     59           59
19 Kremserová Hana Danda tým             59   59
20 Dluhá Radka Smash Gym Olomouc         59       59
                       
KATEGORIE ŽB                    
                       
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Kouřilová Petra Fitko Jeseník       110 71 91 100 100 472
2 Kašparová Lenka Biketeam TJ Zlaté Hory -133 91 100 77 62 71 77 77 422
3 Komárková Eva Cyklo Polách a syn Šumperk       83 64 83 83 83 396
4 Urbánková Blanka Biketeam TJ Zlaté Hory   77 67 67   59 67   337
5 Panochová Alena Biketeam TJ Zlaté Hory -117 71 61 61 60 60 57 64 317
6 Horáčková Marta Fitko Jeseník       71   64 60 71 266
7 Svobodová Eva UNIKOVO MTB TEAM   83       62 62   207
8 Gajdošová Kateřina Fitko Jeseník     71     67     138
9 Vasiliadisová Silvie HEAD PRO TEAM OPAVA             91   91
10 Pokorná Taťána Opava     83           83
11 Koscová Kristina P2R BIKE TEAM         77       77
12 Arlethová Marcela     67             67
13 Hartmanová Petra HEAD PRO TEAM OPAVA             64   64
14 Zezulková Jana SK Žamberk TESSUTI SPORT       64         64
15 Lysek Dagmara GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY     64           64
16 Žeravíková Pavla SC Samotišky               62 62
17 Helebrandtová Vladislava Danda tým             61   61
18 Šuláková Renata SK SKIVELO neslyšících Olomouc         61       61
19 Machová Magdalena Brno     60           60
20 Kvačková Kateřina BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       60         60
21 Vaňková Marcela Jeseničtí Orli     58           58
22 Ruská Kateřina               56   56
                       
KATEGORIE TÝMY                      
                       
Pořadí Tým   Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut Celkem
1 Biketeam TJ Zlaté Hory   -750 482 513 485 422 328 538 535 2553
2 SC Samotišky   -434 494 363 325 111 323 407 454 2043
3 Fitko Jeseník   -354 174 180 249 307 493 513 477 2039
4 UNIKOVO MTB TEAM   -50 547   405 50 409 402 82 1845
5 Force team Jeseník   -431 193 493 238 283 370 342 277 1765
6 TriBike Koala Stevens MTB   -62   371 304 62 333 430 323 1761
7 IN-LIFE cycling team       403   206   286 294 1189
8 Cyklo Polách a syn Šumperk   -106 106   252 151 174 336 170 1083
9 eSeNBáci   -47   350 47 80 227 265 106 1028
10 Bikesport Uničov     140 147   324 306   100 1017
11 DK Bikeshop Racing Team   -145 121 71 149 522 74 84 93 969
12 Cykloteam Kolárna     110 53   492 267     922
13 Prestige Cycling Team       121 130 100 113 225   689
14 Jeseničtí Orli   -36 81 290 0 36 100 152 59 682
15 Bikesport Team Mohelnice       85   199 391     675
16 HEAD PRO TEAM OPAVA       185   144   328   657
17 SK Žamberk TESSUTI SPORT         402   100   151 653
18 NOVATOP Bike Team       302 200     106   608
19 Písařov   -157 151 82 91 84 75 151 130 607
20 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM       210   42 50 89 198 589
21 SK Salith Suntex Šumperk           213 225   140 578
22 LOKO Campagnolo Krnov       140   91 121   163 515
23 KOLOFIX OLOMOUC       160   131 177     468
24 NAVA Sport Velké Losiny           211 252     463
25 Šumperk       43 140 67 134   66 450
26 ETHIC SPORT CYCLING TEAM       91   344 0     435
27 SK SKIVELO neslyšících Olomouc           426       426
28 Force Fojtík Wilier     85   84   64 96 89 418
29 Promotorsport           307 107     414
30 TS Bohemia           190 190     380
31 Ghost Team         379         379
32 ACS Drak Vrbno       77 60 71   67 100 375
33 MONDRAKER Racing team     100 73 75 51     69 368
34 Zlaté Hory     75 66 92   35 99   367
35 Bike 2000           278 83     361
36 Potštejn       77 78 55 70   77 357
37 Short Bike Academy Opletal           333       333
38 PCC Prudnik       113     216     329
39 Jeseník       179 46   48   50 323
40 Bludov           38 157 120   315
41 ZPcyclo PROOFY Corratec team       74 74 85     69 302
42 Nadoraz Zábřeh   -64 74 35 50 29 71 46 56 297
43 Libina   -32 79   49 32 38 67 63 296
44 Pítrs bikes team         283         283
45 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí         282         282
46 Rýmařov       144     51   78 273
47 Danda tým               267   267
48 LKT 80 Šumperk           136 121     257
49 SKM Zlaté Hory       131     64 60   255
50 Moolbike team           64 191     255
51 GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY       174       63   237
52 Bike Freaks Holice         228         228
53 Skunk Loštice           75 65   83 223
54 Bohdíkov           73 62   83 218
55 Fenix Ski Team Jeseník             110 83   193
56 Starbike.sk     190             190
57 Kross Bike Ranch team         190         190
58 Pardus TUFO Prostějov       190           190
59 Rábkárna team     176             176
60 Zekof TEAM             176     176
61 Ekofarma Křížov           47 52   73 172
62 CK Morava           91 80     171
63 WKK Pfleidere Wierosyow       0     170     170
64 MTB Bohdíkov           30 77   57 164
65 Fort SMC Ústí nad Orlicí         163         163
66 Glucholazy       38 121         159
67 Cycloracing Olomouc       151           151
68 Smash Gym Olomouc           146       146
69 KTUKOL Glucholazy       143           143
70 Rokytnice v Orlických horách         66       75 141
71 Pardubice         71   69     140
72 LineTeam               140   140
73 Bike Team Opava             49 82   131
74 TT Opava     130             130
75 Svobodné Heřmanice               124   124
76 SKP Olomouc       31   27 64     122
77 PrajzskáPower       120           120
78 Brno       60         55 115
79 Lázně Bělohrad           113       113
80 Jaroslav Kulhavý Cycling team         110         110
81 SK EDIE TEAM VSETÍN       110           110
82 Sporton Šumperk             109     109
83 SK Špindl         106         106
84 Bike One       106           106
85 Dolní Morava                 105 105
86 CBS Red Star       103           103
87 Buldoci Rapotín             103     103
88 Expres CZ Tufo Team Kolín           100       100
89 Cykloklub Dalečín         96         96
90 Alcatraz               95   95
91 UP Olomouc       93           93
92 Kolokroužek Zlín             91     91
93 SK Jiří Team Ostrava           91       91
94 Hasbike Šumperk           46 45     91
95 BIKE team Nové Město n.Moravě                 91 91
96 Head Bike TJ Opava       91           91
97 SK Vyhlídka Štenberk     84             84
98 OnRoad Racing Team                 84 84
99 Business logic s.r.o.           83       83
100 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou       83           83
101 Opava       83           83
102 Sportovní kurzy           83       83
103 Žamberk         82         82
104 Moravec team           82       82
105 Renova Morávek     80             80
106 MTB ELDAR SKIBIKE STRONIE       79           79
107 Gogolin     78             78
108 SK Kohouti Pržno             77     77
109 P2R BIKE TEAM           77       77
110 RK Aluminium bike team             76     76
111 Ski klub České Petrovice         67         67
112 OCK Osík         64         64
113 Oborná       59           59
114 TopLoziska.cz         59         59
115 Biatlon Letohrad         59         59
116 Cyklo Pozořice               58   58
117 OKNADOMU s.r.o.                 54 54
118 Ostrava             54     54
119 Coarse Cycling Team             53     53
120 Catus Beki Team               52   52
121 Praha                 51 51
122 Štrof Team       50           50
123 Vandlíci             48     48
124 Ski Petříkov       43           43
125 2K Bike Club Odry       42           42
126 Freiwaldau       40           40
127 Černé koně Černotín       38           38
128 TFA Team Rohatec       37           37
129 Bělá pod Pradědem       33           33
130 Putanov       30           30
                       
Aktualizováno Úterý, 22 Červen 2021 23:50