nekm zdar :)
 
 
Středa, 22 Zář 2021
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky 2020 - Šneček PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Halfar   
Úterý, 15 Červen 2021 22:14
V sobotu 19.6. na závodě Křížová stezka ve Zlatých Horách budou vyhlášeny konečné výsledky Jesenického šnečka za rok 2020. Vyhlášeni budou první 3 v každé kategorii. Kompletní výsledky jsou zde:
JESENICKÝ ŠNEČEK
 
 
KATEGORIE BENJAMÍNCI                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Melichar Martin Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou     50 50   50   50 38 238
2 Žák Vítězslav Bruntál -25 38 30   35 25 38 38 36 215
3 Uchytil Ondřej Biketeam TJ Zlaté Hory   41 45     34 45 45   210
4 Wetter Vítek Biketeam TJ Zlaté Hory   34 26     23 35   30 148
5 Dubec Matěj Biketeam TJ Zlaté Hory   50 35       50     135
6 Vodica Dominik Výšovice     38     41     45 124
7 Maivald Eliáš Bike Club Svitavy         36 27   41   104
8 Černoch Adam eSeNBáci   45 36     22       103
9 Kohler Jaroslav Bikesport Team Mohelnice         50       50 100
10 Hrazdíra Matěj Brno         41 38       79
11 Žatecký Antonín Jeseník     41     32 0     73
12 Surovec Adam SK EDIE TEAM VSETÍN     34   38         72
13 Petřík Vít LOKO Campagnolo Krnov     33         35   68
14 Knotek Štěpán eSeNBáci   35 31             66
15 Pospíšil Štěpán Radiměr           31   34   65
16 Vandlík Jakub Vandlíci         34 29       63
17 Pospíšil Tomáš Radiměr           21   33   54
18 Jaroš Sebastian Short Bike Academy Opletal         45         45
19 Adamec Tomáš BIKE DÍLNA U TOMA       45           45
20 Pavelka Matouš Rapotín           45       45
21 Černota Tomáš               41     41
22 Vojtíšek Šimon Světlá Hora                 41 41
23 Beneš František Město Albrechtice             36     36
24 Kubín Lukáš SC Samotišky   36               36
25 Kilčiský Daniel Šumperk           36       36
26 Hejkrlík David Brno               36   36
27 Czasch Janek Karlovice                 35 35
28 Trojek Vilém Promotorsport           35       35
29 Czasch Ondřej Karlovice                 34 34
30 Václavík Tobiáš Bruntál                 33 33
31 Komenda Michal B4 Team Šumperk           33       33
32 Chradek Antonín Olomouc               32   32
33 Czasch Lukáš Karlovice                 32 32
34 Reinelt Sebastian Jeseník     32             32
35 Kubíček Matyáš Světlá Hora                 31 31
36 Smolík David SK Salith sport           30       30
37 Cutt Jenson Jeseník     29             29
38 Trnka Miroslav Rapotín           28       28
39 Cutt Jasper Jeseník     28             28
40 Bačík František Karlova Studánka     27             27
41 Žídek Oliver Buldoci Rapotín           26       26
42 Fouček Tobiáš             24       24
43 David Maxmilián Rapotín           20       20
                         
KATEGORIE BENJAMÍNKY                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Hastíková Sofie SKM Zlaté Hory -38 50 38 50   45 50   50 245
2 Kurková Mariana Force team Jeseník     50   45 50 45     190
3 Vlachovská Anna Jeseník     35     35 41 36   147
4 Vandlíková Natálie Vandlíci         36 41       77
5 Kohlerová Karolína Bikesport Team Mohelnice         38 36       74
6 Filková Tereza Biketeam TJ Zlaté Hory           31   41   72
7 Knotková Lola eSeNBáci     33     34       67
8 Rozehnalová Nela Promotorsport         34 29       63
9 Zemanová Eliška Loštice               50   50
10 Muchová Sarah SK Jiří Team Ostrava         50         50
11 Hromadová Helena Praha               45   45
12 Škodová Rozálie Jeseník     45             45
13 Hájková Nela Cykloteam Kolárna         41         41
14 Hockicko Gita eSeNBáci     41             41
15 Chereal Victorie Promotorsport           38       38
16 Pátková Markéta               38     38
17 Bočková Emily Ústí nad Orlicí               38   38
18 Špilerová Kiki CK PeMaP Přerov     36             36
19 Heckelová Ema eSeNBáci             36     36
20 Tomášková Nikol               35     35
21 Hromadová Beata Praha               35   35
22 Hájková Natálie Cykloteam Kolárna         35         35
23 Jalůvková Emma Hlubina     34             34
24 Žídková Nina Buldoci Rapotín           33       33
25 Štěpaníková Zoe Lamont           32       32
26 Žolčáková Natálie Buldoci Rapotín           30       30
                         
KATEGORIE MALÍ ŽÁCI                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Wetter Patrik Biketeam TJ Zlaté Hory -71 38 33 41   50 45 38 50 224
2 Pobořil Matěj Force team Jeseník -41 50 41   41 45 41 41   218
3 Studený Tadeáš Biketeam TJ Zlaté Hory     32   33 31   35 38 169
4 Daňhel Filip MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM     36     30 50 50   166
5 Kocourek Jiří Biketeam TJ Zlaté Hory   41 34 45   38       158
6 Bořuta Matyáš Force team Jeseník           41 38 45   124
7 Maivald Sebastian Bike Club Svitavy         38 34   36   108
8 Krejčí Štěpán Bikesport Uničov   34     32     32   98
9 Krejčí Michal Bikesport Uničov   35     31     31   97
10 Matušů Ondřej SK EDIE TEAM VSETÍN     45   45         90
11 Žatecký Josef Jeseník     30     26 31     87
12 Drozd Matěj Starý Plzenec       50     36     86
13 Taraba Šimon Force team Jeseník   36 35             71
14 Drozd Lukáš Starý Plzenec       36     32     68
15 Hrazdíra Martin Brno         35 32       67
16 Dubec Jakub Biketeam TJ Zlaté Hory   33 0       33     66
17 Rozehnal Matěj Promotorsport         34 29       63
18 Pobořil Ondřej Force team Jeseník     28         30   58
19 Mucha Max SK Jiří Team Ostrava         50         50
20 Grygar Tomáš SK EDIE TEAM VSETÍN     50             50
21 Balcárek Lukáš Force team Jeseník                 45 45
22 Bubeníček Adam SK Vyhlídka Štenberk   45               45
23 Gajdoš Štěpán Force team Jeseník                 41 41
24 Schachel Daniel SK EDIE TEAM VSETÍN     38             38
25 Vašina Tadeáš BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       38           38
26 Trojek Karel Promotorsport           36       36
27 Kučera Jan Prostějov                 36 36
28 Rybníkár Tomáš Šumperk         36         36
29 Jakubal Ondra Líšnice       35           35
30 Straškrába Štěpán Force team Jeseník             35     35
31 Komenda Martin B4 Team Šumperk           35       35
32 Černota Adam Hup na kolo             34     34
33 Henych Lukáš CK Pardubice               34   34
34 Hejkrlík Tomáš Brno               33   33
35 Navrátil Jakub Buldoci Rapotín           33       33
36 Wrožyna Jakub Jeseník     31             31
37 Kroupa Tomáš Jeseník     29             29
38 David Mikuláš Rapotín           28       28
39 Strnad Melichar Rapotín           27       27
40 Jindra Matěj             25       25
                         
KATEGORIE MALÉ ŽAČKY                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Eclerová Leona Elite sport Boskovice   50     36 50   50 41 227
2 Vlachovská Nella Jeseník     35     36 38 38   147
3 Vodicová Adéla Drahanský sport team     41     45     50 136
4 Janečková Laura SK EDIE TEAM VSETÍN     50   41         91
5 Špilerová Anna CK PeMaP Přerov     45   45         90
6 Bičová Nikola Hlubočky     38   35         73
7 Mazalová Elen Drahanský sport team         50         50
8 Benešová Tereza MTB Bludov             50     50
9 Dolečková Zlata SK Žamberk TESSUTI SPORT       50           50
10 Heckelová Tereza eSeNBáci             45     45
11 Vrbová Anna Šumperk               45   45
12 Vojtíšková Amálie Světlá Hora                 45 45
13 Dubrovská Tereza Hradec Králové       45           45
14 Gregorová Eliška               41     41
15 Vrbová Adéla Šumperk               41   41
16 Štěpaniková Ema Lamont           41       41
17 Fišrová Tereza Vrbno p. Pradědem                 38 38
18 Jurková Tereza Karavan SU dolní Studénky           38       38
19 Pavlíková Sabina MG Bike Team Přerov         38         38
20 Kampa Ala Wroclaw               36   36
21 Škodová Amálie Jeseník     36             36
22 Luzarová Terezie Vrbno p. Pradědem                 36 36
23 Czaschová Klára Karlovice                 35 35
24 Kujová Adéla Karlovice                 34 34
25 Rozehnalová Michaela Promotorsport         34         34
26 Reineltová Adriana Jeseník     34             34
                         
KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Ecler Filip Elite sport Boskovice   50     36 50   50 50 236
2 Zvědělík Jakub ACS Drak Vrbno -74   50 50 38 36 45 41 41 227
3 Kalina Matěj Moravec team -72 45 41   34 45 41 38 45 217
4 Melichar Tomáš Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou     36 41     38 36 38 189
5 Kovář Jan Force team Jeseník   36       28 36 32 34 166
6 Herynek Jan Force team Jeseník -22 35     22 30 29 35 33 162
7 Studený Josef Biketeam TJ Zlaté Hory -24   35   25 24 32 30 35 157
8 Kocourek Martin Biketeam TJ Zlaté Hory   38 38 45   32       153
9 Wetter Marian Biketeam TJ Zlaté Hory   34 32 36     33     135
10 Kovář Jakub Force team Jeseník   0       25 28 33 36 122
11 Maivald Matyáš Bike Club Svitavy         35 38   45   118
12 Kopecký Jan Prestige Cycling Team         32 34 50     116
13 Mazal Vojta Drahanský sport team         33 35       68
14 Bič Michal Hlubočky     34   30         64
15 Petrovský Marek Promotorsport         31 31       62
16 Hrazdíra Michal Brno         27 33       60
17 Mucha Samuel SK Jiří Team Ostrava         50         50
18 Rasocha Adam SK EDIE TEAM VSETÍN     45             45
19 Bukovský Ondřej DK Bikeshop Racing Team         45         45
20 Kubín Tomáš SC Samotišky   41               41
21 Hýžďal Vojtěch Kolokroužek Zlín           41       41
22 Karafiát Jan DK Bikeshop Racing Team         41         41
23 Vašina Matěj BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       38           38
24 Kapusta Petr SKM Zlaté Hory             35     35
25 Gregr Matyáš               34     34
26 Fojtášek Sebastian OKNADOMU s.r.o.               34   34
27 Hanko Martin Praha     33             33
28 Žeravík Ondřej SC Samotišky               31   31
29 Cosso Paolo               31     31
30 Hockicko Oliver eSeNBáci     31             31
31 Straškrába Vilém Force team Jeseník             30     30
32 Jurka Lukáš Karavan SU dolní Studénky           29       29
33 Hemžský Lukáš Cykloteam Kolárna         29         29
34 Roček Matyáš Dašice         28         28
35 Šimek Theodor Buldoci Rapotín           27       27
36 Pátek Vojtěch               27     27
37 Strnad Martin Buldoci Rapotín           26       26
38 Polášek Adrian Bike 2000         26         26
39 Štěpánek Filip MG Bike Team Přerov         24         24
40 Štěpánek Jan MG Bike Team Přerov         23         23
41 Kupka Martin SC Samotišky           23       23
42 Kolomazník Jan Cykloteam Kolárna         21         21
43 Kučírek Štěpán           20         20
                         
KATEGORIE MLADŠÍ ŽAČKY                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Smolíková Nela Force team Jeseník -126 45 45 50 36 45 50 50 50 245
2 Smolíková Klára Force team Jeseník -112 38 38 41 38 41 41 45 36 206
3 Panochová Vanda Biketeam TJ Zlaté Hory -66 36 35 36 31 36 35 41   184
4 Kurková Markéta Force team Jeseník     41   33 38 38     150
5 Míčková Terezie ACS Drak Vrbno     36       45   45 126
6 Surovcová Ella SK EDIE TEAM VSETÍN     50   50         100
7 Majkráková Laura SK Kohouti Pržno         45 50       95
8 Patrmannová Elen SC Samotišky   50             41 91
9 Ročková Denisa Kostěnice       45 41         86
10 Kvapilová Dominika Jeseničtí Orli           34     35 69
11 Rozehnalová Lucie Promotorsport         32 35       67
12 Foltysová Liliana Sportovní kurzy   41               41
13 Vojtíšková Adéla Světlá Hora                 38 38
14 Mondek Anna                 38   38
15 Dvořáková Barbora Indigo Cycling team RK       38           38
16 Bočková Sandra Ústí nad Orlicí               36   36
17 Záhorková Anežka Fenix Ski Team Jeseník             36     36
18 Fialová Elen MG Bike Team Přerov         35         35
19 Pavlíková Agáta MG Bike Team Přerov         34         34
20 Kujová Anežka Karlovice                 34 34
21 Kuhnová Eliška Karlovice                 33 33
22 Urbánková Nela Vrbno p. Pradědem                 32 32
                         
KATEGORIE PŘEDŽÁCI                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Papoušek Adam BIKE team Nové Město n.Moravě -36 45 50 45 36 50   50 38 278
2 Langer Vojtěch SC Samotišky     38 36   35 36   45 190
3 Uchytil Marek Biketeam TJ Zlaté Hory -31 41 36   34 31 34 36   181
4 Rous Martin UNIKOVO MTB TEAM   50   50     50     150
5 Daňhel Štěpán MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM     34     34 35 38   141
6 Gajdoš Matěj Fenix Ski Team Jeseník     45     41 45     131
7 Kaniščev Alexandr Bikesport Team Mohelnice       41     38 45   124
8 Klecker Adam Bikesport Team Mohelnice         35 45       80
9 Záhorec Jonáš Fenix Ski Team Jeseník           38 41     79
10 Vlachovský Jan Jeseník     33         35   68
11 Kohout Daniel KOLOFIX OLOMOUC     31     32       63
12 Tesařík Jakub Cykloteam Kolárna         50         50
13 Krečmer Filip Ski klub RD Rýmařov                 50 50
14 Polášek Richard Bike 2000         45         45
15 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY     41             41
16 Kuhn Matyáš Karlovice                 41 41
17 Fojtášek Kristian Brno               41   41
18 Svěrkot Daniel Bike 2000         41         41
19 Kristejn Jiří BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       38           38
20 Raška Tomáš Short Bike Academy Opletal         38         38
21 Santamaria Daniel Olomouc           36       36
22 Hanko Filip Praha     35             35
23 Pekař Šimon B4 Team Šumperk           33       33
24 Zajac Patrik Oborná     32             32
25 Pekař Petr Buldoci Rapotín           30       30
                         
KATEGORIE PŘEDŽAČKY                      
                         
Pořadí Jméno Tým Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Patrmannová Elen SC Samotišky     45   38 45 38 45   211
2 Nevosadová Lucie SKM Zlaté Hory   41 41     41 41 41   205
3 Mitvalská Bára UNIKOVO MTB TEAM   50   50   50 50     200
4 Žeravíková Ema SC Samotišky   45 50       45 50   190
5 Nevosadová Barbora SKM Zlaté Hory   38 38     35 36 38   185
6 Vašková Štěpánka SC Samotišky   36       33   36   105
7 Fiálková Anna ACS Drak Vrbno     36           45 81
8 Bukovská Barbora DK Bikeshop Racing Team         50         50
9 Šimonová Karolína LOKO Campagnolo Krnov                 50 50
10 Zezulková Simona SK Žamberk TESSUTI SPORT       45           45
11 Jarošová Emílie Short Bike Academy Opletal         45         45
12 Hradilková Zuzana           41         41
13 Žihová Magdaléna ACS Drak Vrbno                 41 41
14 Kvačková Viktorie BC team Sokol Klášterec nad Orlicí       41           41
15 Dvořáková Aneta Indigo Cycling team RK       38           38
16 Kouřilová Julie Fitko Jeseník           38       38
17 Kuběnová Daniela Kilpi Racing Team Ostrava           36       36
18 Navrátilová Karolína Buldoci Rapotín           34       34
                         
KATEGORIE TÝMY                      
                         
Pořadí Jméno   Nepočítáno Křížová Šerák Koolna XC Hynčice Rapotín Zlat. mag. Mamut OČ Mnicha Celkem
1 Force team Jeseník   -489 205 215 91 193 222 215 216 208 1076
2 Biketeam TJ Zlaté Hory   -465 211 189 203 123 190 210 201 153 1015
3 SC Samotišky   -160 208 133 36 38 136 119 162 86 758
4 SKM Zlaté Hory   -100 129 117 50   121 162 79 50 608
5 Jeseník       192     129 110 109   540
6 ACS Drak Vrbno   -74   122 50 38 36 90 41 172 475
7 Elite sport Boskovice     100     72 100   100 91 463
8 SK EDIE TEAM VSETÍN       240   174         414
9 eSeNBáci     80 172     56 81     389
10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou   -38   86 91   50 38 86 76 389
11 UNIKOVO MTB TEAM     100   100   50 100     350
12 Bikesport Team Mohelnice   -38     41 123 81 38 45 50 340
13 Promotorsport           165 175       340
14 Bike Club Svitavy           109 99   122   330
15 Brno           103 103   110   316
16 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM       70     64 85 88   307
17 Drahanský sport team       41   83 80     50 254
18 Fenix Ski Team Jeseník       45     79 122     246
19 BIKE team Nové Město n.Moravě   -74 45 50 45 36 50   50 38 240
20 Bruntál   -55 38 30   35 25 38 38 69 218
21 Moravec team   -72 45 41   34 45 41 38 45 217
22 Bikesport Uničov     69     63     63   195
23 Karlovice                   179 179
24 Cykloteam Kolárna           176         176
25 Buldoci Rapotín             160       160
26 Šumperk           36 36   86   158
27 Světlá Hora                   155 155
28 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí         155           155
29 Starý Plzenec         86     68     154
30 MG Bike Team Přerov           154         154
31 SK Jiří Team Ostrava           150         150
32 Praha       68         80   148
33 Rapotín             148       148
34 Vandlíci           70 70       140
35 Hlubočky       72   65         137
36 DK Bikeshop Racing Team           136         136
37 Short Bike Academy Opletal           128         128
38 CK PeMaP Přerov       81   45         126
39 Výšovice       38     41     45 124
40 Radiměr             52   67   119
41 LOKO Campagnolo Krnov       33         35 50 118
42 Prestige Cycling Team           32 34 50     116
43 Bike 2000           112         112
44 Vrbno p. Pradědem                   106 106
45 B4 Team Šumperk             101       101
46 SK Žamberk TESSUTI SPORT         95           95
47 SK Kohouti Pržno           45 50       95
48 Kostěnice         45 41         86
49 Indigo Cycling team RK         76           76
50 Ústí nad Orlicí                 74   74
51 Lamont             73       73
52 Jeseničtí Orli             34     35 69
53 Olomouc             36   32   68
54 Karavan SU dolní Studénky             67       67
55 KOLOFIX OLOMOUC       31     32       63
56 Loštice                 50   50
57 MTB Bludov               50     50
58 Ski klub RD Rýmařov                   50 50
59 BIKE DÍLNA U TOMA         45           45
60 Hradec Králové         45           45
61 SK Vyhlídka Štenberk     45               45
62 GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY       41             41
63 Kolokroužek Zlín             41       41
64 Sportovní kurzy     41               41
65 Fitko Jeseník             38       38
66 Wroclaw                 36   36
67 Město Albrechtice               36     36
68 Kilpi Racing Team Ostrava             36       36
69 Prostějov                   36 36
70 Líšnice         35           35
71 CK Pardubice                 34   34
72 Hlubina       34             34
73 Hup na kolo               34     34
74 OKNADOMU s.r.o.                 34   34
75 Oborná       32             32
76 SK Salith sport             30       30
77 Dašice           28         28
78 Karlova Studánka       27             27
                         
Aktualizováno Úterý, 22 Červen 2021 23:50